072-2160433

שירותים כימיים למקלט ולממ"ד

תוכן עניינים
מקלט ציבורי או פרטי דורש שירותים צמודים ואחד הפתרונות המתאימים יכול להיות מבוסס על חומרים כימיים. השירותים מסייעים לנו לשמור על השגרה במצבי חירום. אחים תורתי, חברה מובילה לפריטי מיגון כבר עשרות שנים מציעה מגוון רחב של שירותים ניידים המותאמים למקלט או לממ"ד.

♦ חברה מובילה כבר עשרות שנים בתחום המיגון
♦ שירותים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר
♦ על פי התקן של מכון התקנים הישראלי
♦ מחירים ללא תחרות
התקשרו עכשיו להצעת מחיר 072-2160433

שירותים כימיים למקלט – עבור שהייה ממושכת

כידוע לכולנו, אנחנו חיים בארץ קטנה מוקפת אויבים, והסיכוי למלחמה עם מרחף כעננה מתמדת מעל ראשינו. לכן, חשוב מאוד להיערך לכל מצב. לכן, עלינו לדאוג שלכל אחד מאיתנו יהיה בבית או בקרבתו מרחב מוגן שאליו הוא יוכל להיכנס במקרה של איום במתקפה כימית או אחרת. אם חלילה יתרחש מצב חירום ונצטרך להיכנס למקלטים לשהות ארוכה במקלט או בממ"ד, בעיקר כזה המשרת קהל גדול שלאנשים, חשוב להכין את המקום ולצייד אותו. עם זאת, לא בכל מקלט יש תשתית וצנרת שמתאימים עבור תאי שירותים, הפתרון לרוב המקלטים יכול להיות שירותים כימיים.

באמצעות שירותים כימיים למקלט ניתן להבטיח שהות ממושכת וארוכה גם באירועי משבר ואסון, למנוע את הצורך ביציאה לתאי שירותים אחרים כדי לחסוך זמן וסיכון ואף לשפר את ההיגיינה. כמו כן, יש כיום סוגים שונים של שירותים כימיים ניידים שאותם אפשר להציב במקלט ללא צורך באף סוג של הכנה מוקדמת.

הנחיות פיקוד העורף עבור שירותים כימיים

חשוב לדעת, כי על פי הנחיות פיקוד העורף התקנת שירותים כימיים לממד הינה בגדר חובה וכי רק דגמים מסוימים מאושרים על ידי מכון התקנים לשימוש במרחבים אלה. לכן, חשוב לבחור אך ורק מתקנים המאושרים לשימוש, ורצוי לקבל על כך אישור מהחברה המשווקת, כדי שלא יהיה מקום לטעויות ולבעיות.

היתרונות של שירותים ניידים

חשוב לזכור שהשימוש בשירותים שמבוססים על חומרים כימיים אמור להיות אלטרנטיבה לשירותים הרגילים. לכן יש מקומות שבהם אי אפשר לחבר את האסלה לצנרת או להקצות ברז עם מים נקיים, אז הפתרון היחיד הוא שירותים שיש בתוכם כמות מספיקה של חומרים כימיים.

מלבד החומרים הכימיים והניידות של השירותים, אפשר להצביע על עוד כמה יתרונות מיוחדים שיש להם:


חיסכון בהוצאות

משתלם וזול יותר להציב שירותים ניידים שעובדים על בסיס חומרים כימיים מאשר להחליף את כל צנרת או תשתית המים של המקלט. באמצעות השירותים הללו אפשר לחסוך בהוצאות, באופן שעולה בקנה אחד גם עם הדרישות של פיקוד העורף או הגופים שאחראיים על הרגולציה והתקן.


יעילות גבוהה

חומרים כימיים למקלט נחשבים יעילים מאוד. הם מסוגלים להתמודד פחות או יותר עם כל סוגי השופכין וכיום הם פועלים ברציפות בלי להפיץ ריחות לא נעימים. אפילו במקלטים אטומים לגמרי שמיועדים עבור אזורים ציבוריים, השירותים הללו שומרים על יעילות גבוהה לאורך זמן.


תחזוקה
מינימאלית

אין צורך בשום סוג של תחזוקה על מנת לתפעל את השירותים ולהשאיר אותם נגישים וזמינים לשימוש. אחת לתקופה מסוימת אפשר לרוקן את השירותים על ידי חברה מקצועית שגם דואגת להחליף את החומרים הכימיים.

 

שירותים כימיים – איך זה עובד?

השירותים המדוברים עובדים בצורה פשוטה: במקום להעביר את השופכין דרך מעגל צנרת ולאחר מכן אל אתרי הפינוי וההטמנה האזוריים, יש חומרים כימיים שהתפקיד שלהם הוא לפרק את הפסולת. באמצעות חומרים כימיים ניידים ניתן להתמודד גם עם כמות גדולה יחסית של פסולת ועדיין להבטיח מענה מקיף לצרכים של קהל היעד והלקוחות.

במילים אחרות, חומרים כימיים עובדים ללא צורך בחיבור אל מערכות תשתית וצנרת ולכן הם יעילים גם ללא מגע יד אדם. צריך אותם בכל מקלט שבו אין תאי שירותים מסודרים והם מטבע הדברים גם משולבים לעיתים קרובות באירועים גדולים במקומות ציבוריים, בפארקים, בגינות וכן הלאה. בכל אחד מהמקרים האלה, השירותים הכימיים שומרים על היתרונות שלהם באופן מובהק.

איפה כדאי להזמין שירותים ניידים?

שירותים ניידים למקלט קיים או כזה שעומד להיבנות מקרוב כדאי להזמין רק מחברה מקצועית שמתמחה בזה. כאן נכנסת לתמונה חברת אחים תורתי בע"מ ונשמח לצרף אותך אל משפחת הלקוחות המרוצים.

התייעצות עם האחים תורתי תאפשר לך לחסוך זמן והוצאות גם בהתאמה אישית של שירותים לצרכי ולמידות המקלט. כמו כן, אנו מתחייבים לעבודה ברמה גבוהה ולעמידה בלוח זמנים כפי שיתואם מולך.

שירותים כימיים למקלט של אחים תורתי

אחים תורתי משווקת שירותים כימיים המאובזרים בכל הדרוש לשמירה על חלל היגייני שאינו מפיץ ריחות.
מאפייני השירותים הכימיים למקלט שאנחנו משווקים:
  • ניידים – שירותים כימיים הניתנים להעברה בקלות ממקום למקום.
  • קטנים בממדים – שירותים כימיים אשר אינם תופסים מקום רב במקלט או בממ"ד.
  • כוללים את כל מה שצריך – שירותים כימיים הכוללים מכל איסוף, יחידת ספיגה ושקית איסוף, בדיוק על פי הנדרש בתקן הישראלי 5451. כל החלקים ניתנים גם לרכישה בנפרד
  • אפשרות לרכישת פריטים משלימים לשירותים כימיים – מאחז יד המורכב על הקיר ומהווה אביזר עזר לקשישים ולמוגבלים בניידות, פרגוד שיהווה הפרדה ברורה ויספק פרטיות למשתמשים, מגוון אביזרי מיגון למרחבים המוגנים כגון שילוט הכוונה, גופי תאורה, תאורת חירום, כיורים תקניים ועוד.
שירותים כימיים למקלט ולממ''ד

שירותים כימיים|שאלות נפוצות

התקנת שירותים כימיים למקלט ולממ"ד חשובה לשמירה על ההיגיינה והבריאות של השוהים במרחבים אלו. במקרה של מצב חירום, שבו יש לשהות במקלט או בממ"ד למשך זמן ממושך, חשוב שיהיה זמין שירותים הולם.

היתרון העיקרי של שירותים כימיים למקלט ולממ"ד הוא שהם קטנים וניידים. הם אינם דורשים חיבור למערכת הביוב, כך שניתן להתקינם בקלות ובמהירות בכל מקלט או ממ"ד.

יתרון נוסף של שירותים כימיים הוא שהם אינם מייצרים ריחות. החומר הכימי המונע ריחות עובד על ידי פירוק הפסולת הביולוגית.

השימוש בשירותים כימיים למקלט ולממ"ד פשוט ונוח. לאחר השימוש יש להוריד את כיסא האסלה ולנקות אותו במים. לאחר מכן, יש להוריד את המכסה על המיכל ולסגור את הדלת.

שירותים כימיים למקלט ולממ"ד דורשים תחזוקה שוטפת. יש להחליף את החומר הכימי המונע ריחות אחת לתקופה, בהתאם להוראות היצרן. כמו כן, יש לנקות את המיכל ואת יחידת הספיגה באופן קבוע.

בבחירת שירותים כימיים למקלט ולממ"ד יש להקפיד על מספר דברים:

  • גודל השירות: יש לבחור שירות בגודל המתאים למספר השוהים במרחב המוגן.
  • סוג החומר הכימי המונע ריחות: יש לבחור חומר כימי בטיחותי, שאינו רעיל ולא מזיק לסביבה.
  • מערכת השטיפה: יש לבחור שירות עם מערכת שטיפה יעילה, שתבטיח ניקיון וחיטוי יעילים של המיכל.

על פי הנחיות פיקוד העורף, חלה חובה על התקנתם של שירותים כימיים ניידים במרחב המוגן המוסדי. הנחיה זו נובעת מהצורך לספק שירותי שירותים נוחים ונקיים לאנשים השוהים במקלטים וממ"דים בעת אירוע חירום.

שירותים כימיים יש לפנות על ידי חברה מקצועית. חברה זו תדאג לנקז את הפסולת מהמיכל ולפנות אותה למקום בטוח.

העלויות של שירותים כימיים למקלט ולממ"ד משתנות בהתאם לדגם ולספק. באופן כללי, מחירו של שירות כימי נע בין 2,000 ל-5,000 ש"ח.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן