072-2160433

שיפוץ מקלטים | שיפוץ ממד – עושים רק אצל המומחים!

תוכן עניינים
מתי לאחרונה בדקתם האם המקלט או הממד שלכם עומדים בכל התקנים הדרושים? תיקון ממד הינו פעולה חשובה מאוד עבור בטיחותכם. כמו כל מבנה אחר, גם הממד והמקלט זקוקים לשיפוץ וחידושים תקופתיים.

שיפוץ מקלט על ידי צוות מומחים

חושבים שהגיע הזמן לשפץ את המקלט? כמה זמן עבר מאז שבדקתם את תקינות הממד ושיפצתם אותו?
אחים תורתי מתמחים בשיפוץ מקלטים וממדים , אבזור מקלטים ועוד..

מה צריך לבחון במהלך שיפוץ מקלט או ממד?

שיפוץ מקלט צריך לכלול גם את פנים המקלט ולעיתים גם שיפוץ חיצוני. בעיקר יש לבחון את הנושאים הבאים כשר מתכננים שיפוץ מקלטים או שיפוץ של ממ"ד:
  • מערכת סינון האוויר
  • תקינותם של הדלתות והחלונות
  • איטום של המקלט
  • תקינותם של השירותים
שדרוג ואיטום מקלטים

מי אחראי על שיפוץ מקלט?

במרבית הבתים החדשים המקלטים ממוקמים בתוך דירותיהם של האנשים, כמו גם במרבית הבתים הפרטיים. במקרים אלו שאלת האחריות ברורה לחלוטין, והיא מוטלת על בעל המקלט. במקרים בהם מדובר בממ"ק – כלומר חדר ביטחון המוצב בקומה בבית משותף, האחריות על תקינות החדר הזה נופלת על ועד הבית או על החברה שמתחזקת את הבית.

במקרים של מקלט ציבורי – העירייה היא האחראית על תחזוקה שוטפת. אנו, כאזרחים הדואגים לביטחוננו, צריכים לוודא שהמקלט תקין ומוכן לשימוש מיידי. במקרים שבהם המקלט באחריותנו יש לשים לב לכל תקלה שנוצרת בחדר הביטחון. במקרים בהם עולה בכם החשש שהמקלט המשותף אינו מתוחזק כראוי, אפשר ורצוי לפנות לגורם האחראי.

שיפוץ ממד – רק על ידי מומחים בתחום

בבואנו לשפץ ממד עלינו לקחת בחשבון שאין זה שיפוץ חדר רגיל. שיפוץ ממד נעשה למטרה ביטחונית ולכן על הממ"ד להיות תקין ולעמוד בתקנים של פיקוד העורף.
לכן חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון כמו אחים תורתי בע"מ, העוסקים בשיפוץ ממדים כבר שנים רבות, מכירים את התקנים ובעלי ניסיון רב בתחום.

שיפוץ מקלטים עם אנשי מקצוע מובילים

חברת האחים תורתי עוסקת בתחום שדרוגואיטום מקלטים  מזה שנים רבות, ובתקופה זו צברה ניסיון רב במציאת פתרונות זולים וטובים עבור לקוחותיה. אם אתם זקוקים לבדיקה או לשיפוץ מקלט/שיפוץ ממד, אתם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות משירות של אנשי מקצוע מובילים. אנו נספק לכם אינדיקציה טובה בנוגע לחלקים הדורשים תיקון ונספק לכם את המוצרים ואת השירותים הדרושים.

מרחב מוגן הינו עניין של הכרח בכל אזורי הארץ, ואין לנו את המותרות לזלזל בתקינותם של המקלטים. תגלו ערנות ותפנו אל הגורם האחראי על המקלט בכל תקלה שנתקלתם בה.

 

 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן