072-2160433

קיצור דלת ממ"ד

תוכן עניינים

אחת התופעות המוכרות לאחר שאתם משפצים את הבית שלכם ומחליפים את הריצוף, הוא המצב שבו דלתות השונות בחדרים, מתחילות לשחוק את הריצוף החדש. הסיבה לכך היא שהגובה של הריצוף החדש השתנה (לעתים הוא אף הונח על הריצוף הישן), וכעת נוצר מצב שבו החלק התחתון של הדלת נוגע ממש בריצוף ושוחק אותו, וכתוצאה מכך – שניהם עלולים להיות בבעיה. כשמדובר על דלתות רגילות, הדרך לפתור את הבעיה היא פשוטה מאד – פשוט מקצרים את הדלת, ויוצרים יותר ריווח כאן הפעולה מסתיימת. אולם, מה בנוגע אל קיצור דלתות ממ"ד ? כאן כבר מדבור על עניין מאתגר הרבה יותר, שחברת האחים תורתי תוכל כמובן לספק לו את המענה הולם. אבל למה זה מורכב כל כך מלכתחילה?

 

להכיר את הבעיה ואת השירות

 
  • תפקידה של דלת הממ"ד – כדי להבין את האתגר של קיצור דלתות ממ"ד, חשוב להבין מה התפקיד של הדלתות בעצם. ככלל, הממ"ד צריך להיות חדר אטום לחלוטין, שתפקידו להגן עלינו הן מפני נפילה של טילים ורסיסים שונים – והן להגן עלינו מפני מצב של מתקפה ביולוגית או כימית, כאשר גז רעיל עלול לחדור פנימה. כאן בדיוק הדלת משמשת בתפקיד החשוב שלה, משום שבמצבה הרגיל, יש לה איטום מושלם בזכות שכבת הגומי שעוטפת אותה. כך, כשהדלת נעולה במצב אטום, היא יכולה למנוע חדירה של גזים פנימה, וכך אפשר לשמור על אוויר נקי (ו/או עם מערכת הסינון שמותקנת בממ"ד ושקיימת לפי הוראות פיקוד העורף).
  • מה קורה כשהדלת מתקצרת? – כעת, אפשר להבין מדוע קיצור דלתות ממ"ד נחשב לעניין מורכב יותר מאשר קיצור של דלתות רגילות. אין שום בעיה בקיצור דלתות רגילות, משום שממילא הן לא אמורות להיות בשום שלב אטומות לגמרי. אולם, כאשר מתחילים לקצר את דלת הממ"ד עולה כמובן אתגר מסוים – הרי כעת נוצר רווח בין הדלת לבין הריצוף, ואותו רווח מונע מהדלת להיות אטומה – ומכאן שהיא איננה עמידה לחלוטין נגד מתקפת גזים.
  • אז למה בכל זאת לקצר באופן תקני? – בחברת אחים תורתי מקצרים את הדלת באופן תקני ע"י הגעה לבית הלקוח להתקנת סף חדש, לקיחת הדלת למפעל וקיצורה באופן תקני ומובן החזרתה והתקנתה בבית הלקוח. האלטרנטיבה של ממ"ד ללא דלת היא לא אופציה.
 
אתם מוזמנים לפנות לאחים תורתי ולהזמין מאתנו את השירות של קיצור דלת הממ"ד, כשאנו מתחייבים לעבודה מקצועית שתפגע כמה שפחות בדלת שלכם. השאירו את פרטיכם כאן באתר, ונוכל להתחיל בעבודה איכותית ומהירה.
דלתות ממ''ד

מבצע בתורתי!!!

קיצור דלת ממ"ד במחיר מיוחד!

מעוניינים?
צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

בניית ממ"ד - אחים תורתי

מאמרים בתחומים נוספים

מהי חשיבות מרחב מוגן דירתי?

הממ"ד, מרחב מוגן דירתי, הוא מבנה ממוגן שנמצא בתוך דירת מגורים או בצמוד לה המשמש לצרכי הגנה בדומה למקלט. בדירות רבות כיום בישראל, כאלה שנבנו בשנים

קרא עוד »
איך ניתן לבצע תיקון דלת ממ"ד?

מדינת ישראל חווה מאז הקמתה עליות ומורדות בכל הקשור למצב הביטחוני, כאשר העורף הישראלי סופג את ההשלכות של המצב. אחד מהאיומים המרכזיים על העורף הישראלי

קרא עוד »
מיגון דירה במדינת ישראל

מדינת ישראל חוותה תהפוכות וטלטלות ביטחוניות לאורך כל שנות קיומה והעתיד, לצערנו, אינו צופה שינוי בעניין. בתוך המציאות המורכבת הזו, עלינו לעשות את המיטב עבור

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן