072-2160433

צינור אוורור

תוכן עניינים
צינור אוורור

צינור אוורור, מהו?

צינור אוורור הוא חלק חיוני במערכת האוורור של ממ"ד ,  בזמן של פעולות מגן ובמצבי חירום, הצינור מאפשר לאוויר לזוז חוצה מהמרחב ולאפשר נשימה תקינה ומניעת חשיפה לגזים רעילים.

בממ"ד , צריך להיות מוכנים למצבי חירום ולכן, חייב  לוודא שמערכת האוורור תהיה תקינה ושצינור האוורור יפעל בצורה תקינה. 

במצבי חירום, כמו למשל במצב של מלחמה או אירועי טרור שלצערנו הרב אינם מצבים זרים לישראלים , הצינור הוא חיוני להבטיח שאוויר טרי ייכנס למרחב ולספק נשימה נכונה לכל הנמצאים בו.

בנוסף, צינור אוורור משמש גם למניעת גידול  עומסי לחץ בתוך מרחב מוגן, מה שעשוי לגרום לפגיעה במבנה עצמו ובתושבים שבו. כדי לוודא שהצינור האוורור יפעל בצורה תקינה ובכל עת, צריך לבדוק אותו באופן קבוע ולוודא שאין חסמים או תקלות ושהוא מספק אוויר נקי .

צינור אוורור הוא חלק חיוני במערכת האוורור של ממ"ד ובמצבי חירום, הוא עשוי להיות הדבר  היחיד שמציל את חיי האנשים במרחב. 

בנוסף, מצבי חירום ומגן לא מתרחשים רק בזמן מלחמה או פעולות טרור. חשוב לזכור שגם תאונות ביתיות עם גזים מסוכנים יכולות לגרום לפגיעה בחיי התושבים במרחב. לכן, צריך לוודא כי צינור האוורור תמיד פעיל ומבטיח אוויר נקי גם לא בזמני מלחמה.

בסופו של דבר, צינור האוורור הוא אחד החלקים החשובים ביותר במערכת האוורור של מרחב מוגן דירתי. הישארו תמיד מוכנים למצבי חירום וודאו כי צינור האוורור תמיד פעיל ומספק אוויר נקי לכל הנמצאים במרחב.

האחים תורתי  קיימים מאז 1972 ועיקר התמחותה של החברה  מאז ועד היום הוא ייצור מסגרות פריטי מיגון לכל מקלט, ממ"ד, מרחב מוגן, למוסדות רפואה ועוד. לחברתנו מס' רב של מוצרים נלווים הן מתחום המוצר שייעודו הגנה מפיתוחי חברתנו והן מתחום המוצרים האומנותיים עבור הנפש שלנו. 

 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן