072-2160433

מלאו פרטים ליצירת קשר
תוכן עניינים

מיגון ואבזור חדרי ממ"ד ביישובי עוטף עזה

לאור המצב הביטחוני הרעוע והאתגרים הישנים והחדשים שניצבים בפני האוכלוסייה, החליטה הממשלה על מיגון בתי מגורים ביישובי עוטף עזה. האחריות על ביצוע החלטת הממשלה הוטלה על משרד הבינוי והשיכון, בתיאום ובגיבוי מקצועי של פיקוד העורף.

לפי החלטת הממשלה, ייבנו ממ"דים בבתים בכל היישובים שבמועצות האזוריות: שדרות, אשכול, שער הנגב וחוף אשקלון, אשר ממוקמים בטווח של עד 4.5 ק"מ מגדר המערכת שמקיפה את רצועת עזה. בשלב הראשון של התכנית, הוחלט למגן בתים צמודי קרקע ובתים עם תקרות קלות, כגון אזבסט או רעפים, אשר נבנו לפני 1992 ואינם כוללים אזור ממוגן. על הממ"ד (מרחב מוגן דירתי) להיות בגודל נטו של 9 מ"ר.

מכיוון שעבודות מסוג זה לוקחות זמן, והבנייה מתבצעת בהתאם לשיקולי תיעדוף של משרד השיכון, וכן מכיוון שלאנשים שונים יכולות להיות כל מיני העדפות אישיות לגבי האופן בו תתבצע העבודה בביתם, ניתנת האפשרות לזכאים לבצע את העבודה באופן עצמאי, עם השתתפות כספית של המדינה בצורת מענק מיוחד. באמצעות מענק זה, יכולים תושבי היישובים הסמוכים לעוטף עזה לבחור בעצמם את המועד ימגנו את ביתם, וכן לבחור את שתבצע את המלאכה לשביעות רצונם.

עבודות מיגון עם אחים תורתי

חברת אחים תורתי מתמחה בייצור, בשיווק ובהתקנה של מוצרי מיגון ומערכות מיגון לממ"דים, לממ"קים, למקלטים ולמרחבים בטוחים אחרים. החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, ופועלת בהתאם לתקנות פיקוד העורף, בהשגחת מכון התקנים הישראלי ובהתאם לתקני איכות ISO 9001:2000.

בין מוצרי החברה

  • דלתות הדף
  • חלונות הדף
  • צינורות אוורור
  • ארונות חשמל
  • שירותים כימיים
  • וציוד מיגון נוסף
 
מתעניינים ברכישת ציוד לממ"דים ולמקלטים? צוות המומחים של אחים תורתי ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלותיכם, להעניק ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות, וכמובן – להעניק לכם את הכלים הדרושים למיגון מקסימלי.
מיגון ואבזור חדרי ממ"ד ביישובי עוטף עזה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן