072-2160433

עבודה בגובה

תוכן עניינים

עבודה בגובה נחשבת למסוכנת, אך במקרים רבים לא ניתן להימנע ממנה. היות ומבנים רבים בנויים בגבהים שלא היו מוכרים בעבר, ניכר כי תחזוקם ותפעולם יכול להיעשות רק באמצעות העובדים המיומנים המוכשרים לעבודה בגבהים.

שילוב המקצועיות וכללי הבטיחות בקרב העובדים

עובדים אלה נדרשים למיומנויות ייחודיות אשר עשויות למנוע מצבים מסכנים חיים.
הנחה מוטעית בתחום זה היא שהתייחסות לאנשים אשר מבצעים עבודות בגובה
מתמקדת רק בכאלה שעובדים בגורדי שחקים המתנשאים לעשרות מטרים. עם זאת,
אין הדבר נכון – ולמעשה, כל עובד אשר מבצע את עבודתו מעל למפלס הקרקע משויך
בקטגוריה זו.

עבודה בגובה

האם כרוך סיכון?

חברות המתעסקות בעבודה בגובה מחויבות לוודא כי הן מעסיקות עובדים מיומנים ובעלי ניסיון. במקרים בהם מאמנים את העובדים, יש להצמיד אותם לעובדים מנוסים יותר. רמת הריכוז שנדרשת בעבודה בגובה הנה גבוהה – לא רק שהעובד מתבקש לבצע עבודתו בצורה יעילה ומקצועית אלא הוא מחויב כל העת ליישם את תקנות עבודה בגובה והבטיחות ולהפעיל תמרונים שונים על מנת להצליח בעבודתו.

 

הוראות בטיחות עבור עובדים המועסקים בעבודה בגובה

 

בדיוק כאן אנחנו נכנסים. חברת אחים תורתי מתמחה בייצור חלונות למרחבים מוגנים דירתיים, וכן חלונות הדף למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מ).

 

על מה חשוב להקפיד לפני תחילת העבודה?

 
בבנייני מגורים או משרדים – ניכר כי נעשית עבודה לאיטום נזילות וכן לתיקון אמצעים שונים המותקנים על גבי הגג (כמו דודים או אנטנות). ניתן להבין מכך, שעבודה בגבהים כוללת מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע. על כל בעל מקצוע שעובד בגג לסמן לפני תחילת העבודה בסימני אזהרה ברורים לגבי תחומי העבודה שהוא מסוגל (מבחינה בטיחותית) לעבוד בהם.

הוראות בטיחות חשובים עבור עובדים המשתמשים בסולמות

 
כאמור, עבודה בגובה איננה כוללת רק עובדים שמבצעים עבודות בשחקים. למעשה, מרבית העבודות נעשות בגובה של מספר מטרים בודדים מעל לפני הקרקע. עובדים אלה נעזרים בסולמות על מנת להגיע לנקודות הציון המבוקשות (בדרך כלל לתיקון חלונות או להעברת אביזרים דרך החלונות). עובדים אלה מחויבים, על פי תקנות בטיחות העובד והלקוח, להציב סולם אך ורק כאשר הוא נשען על שני זקפיו שתי נקודות יציבות המצויות באזור המפלס. הצבת חלקו העליון של הסולם בצורה המאפשרת את השענתו על שני זקפיו (כמו גם על גזע עץ או כל פינה של מבנה) מהווה סכנה בטיחותית חמורה ויש להימנע ממנה.

חלון פנטסטי רק אצל אחים תורתי!

אם אתם משפצים את הבית או עוברים לבית חדש, וזקוקים להתקנת חלון לממ"ד או חלונות הדף חדשים או אם אתם מנהלים את ועד הבית בבניין משותף ואתם מעוניינים להחליף את חלונות המקלט או את דלתותיו – חברת אחים תורתי כאן לשירותכם. החברה מתמחה בייצור חלונות ממ"ד, חלונות הדף ודלתות מיגון למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים, ותייצר עבורכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יגיע למקום לביצוע מדידות מדויקות ויספק לכם ייעוץ לבחירת החלון הנכון. התוצאה – תוך זמן קצר תהיו מוגנים ובטוחים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן