072-2160433

מלאו פרטים ליצירת קשר
תוכן עניינים

הכל על מיגון דלתות

בעשורים האחרונים נדמה, כי תחום מיגון דלתות החוץ והפנים השתנה ללא היכר. בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות ולצורכי המציאות המשתנה, נהנה התחום מחידושים מרחיקי לכת במיוחד. בין אם המדובר על חיבור מנגנוני הפתיחה והנעילה המודרניים לרשת האינטרנט, על שילוב בין אביזרי המכניקה המפותחים לעזרים טכנולוגיים מתקדמים או על הסתרת המנגנון החדיש בדלת באופן שלא יפגע בעיצובה – אין ספק כי כל אלה מהווים את קצה הקרחון, בתקופה הנחשבת לתקופה בטוחה הרבה יותר מהעבר, בכל הנוגע להגנת הבית ויושביו מפני חדירת אנשים בלתי רצויים.
דלתות ייחודיות מסוימות (כדלתות ממ"ד או דלתות הדף רסיסים), המגנות על הגרים בבית מפני סוגי פגיעה מסוימים וספציפיים, גם הן השתנו עד מאד.

מיגון דלתות פנימיות

מיגון דלתות פנימיות בבית (כדוגמת דלתות הדף רסיסים או דלתות הממ"ד) ממוקד מטרה מסוימת – להגן על המצויים במרחב הסגור והמוגן מפני סכנות פיזיות ומוחשיות, שאינן אדם דווקא. עד לפני מספר שנים, היינו רגילים לראות דלתות מסוג זה כשחומר הגלם שלהן (המתכת) בולט מאד, ועיצוב הדלת נחשב כבטל בשישים אל מול חסינותה ועמידותה הבולטות של הדלת. בקיצור – דלת הממ"ד נראתה בדיוק כפי שהייתם מצפים מדלת ממ"ד להיראות – כבדה, מכוערת למדי, אבל, בעיקר – פונקציונאלית ויעילה.
 
כיום, מיגון דלתות ממ"ד, ממ"ק וממ"מ שם דגש גם על עיצובה של הדלת, כך שהוא מאפשר את השתלבותה באופן מושלם בחלל הדירה או המקום שבו היא ממוקמת. וזאת, כמובן, מבלי לגרוע מיעילותן, שאף היא השתפרה מאד, בזכות טכנולוגיות הייצור החדישות וחומרי הגלם המשופרים שנכנסו לתחום ייצור ומיגון הדלתות.
הכל על מיגון דלתות

מיגון דלתות – פיזי מול טכנולוגי

נוסף על מיגון פיזי לדלתות המוכר לנו מדלתות הממ"ד או מדלתות הדף רסיסים, אשר בו עמידותה של הדלת מהווה פקטור משמעותי ביכולת המיגון שלה, החידושים הרבים בתחום מיגון הדלתות לוקחים את הטכנולוגיות השונות ורותמים אותן לצורך יצירת דלתות חכמות יותר. דלתות חוץ שהיכולת לעבור אותן (ודרכן) מצריכה הרבה יותר מאמץ והשקעה מצד המנסה לחדור דרכן אל חלל ביתכם המוגן.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן