072-2160433

חלונות ממ"ד

תוכן עניינים

במדינת ישראל, אנו מצויים במצב שבו ארצנו מוקפת באויבים, ולא אחת נקלעים למצב של התקפת טילים כאשר הצד השני מנסה להשיג משהו, לחולל שינוי בדרכי מלחמה או למשוך תשומת לב. לכן, אם חס וחלילה מתחילה מתקפת טילים על ישראל, או אפילו רק התרעה או ספק לאיום טילים, אנחנו לא מהססים, בידיעה שעלינו לנקוט במשנה זהירות ולהיכנס אל המרחב המוגן, שיגן עלינו מפני ההדף ושאר נזקי הטילים. יתרה מכן, על מנת שאכן נהיה מוגנים, חשוב שיותקנו בחדר המוגן חלונות ייעודיים.

חלונות ממ''ד

מהם חלונות לממ"ד?

חלונות ממ"ד הינם חלונות מוגני הדף, המותאמים למרחב מוגן דירתי, ומטרתם לספק הגנה מרבית במקרה של נפילת טילים או מפני זעזועים ורעידות שנגרמו כתוצאה מההדף. לשם כך, כאשר אתם באים לתכנן את הבית, חשוב מאוד לבנות את החדר המוגן בשילוב חלונות הדף ייעודיים לנושא. בנוסף, מומלץ לתכנן את הבנייה עם חברה המתמחה בייצור חלונות מסוג זה, על מנת שהעבודה תיעשה בצורה המקצועית ביותר והביטחון שלכם יהיה מובטח.

אחים תורתי – חלונות למקלט ולממ"ד במגוון עיצובים

כמובן שאין צורך להתפשר על המראה של חלון לממ"ד. הוא אינו צריך להיות מגושם ובעל מראה מאיים בהכרח. היום ישנם חלונות מיגון בצבעים שונים ובעיצובים מגוונים, המשתלבים היטב במראה הכולל של הדירה ואינם גורמים למתח או יוצרים אווירה מאיימת.

 

אחים תורתי – חלונות הדף במגוון עיצובים ובמבחר צבעים

בדיוק כאן אנחנו נכנסים. חברת אחים תורתי מתמחה בייצור חלונות  מוגנים דירתיים, וכן חלונות הדף למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מ).

סוגים שונים של חלון לממ"ד

  • חלונות ממ"ד / ממ"מ – חלון ממד הזזה חד כנפי, חלון דו כנפי צירי, חלון דו כנפי הזזה.
  • חלונות חילוץ – חלונות חילוץ קומתיים במגוון עיצובים.
  • חלונות הדף למקלט – חלונות המותאמים להתקנה במקלטים.

קל לתפעול ומשתלב בעיצוב הכללי

השימוש בחלונות הייעודיים למרחבים המוגנים שאנו מייצרים, הינו קל ונוח. חלונות ההזזה נעים על פני מסבים, המאפשרים תנועה קלה של החלון בנוסף, החלונות וכנפיהם מסופקים ללקוח לאחר שעברו תהליך גלוון, מה שמקנה להם עמידות לאורך זמן וכמובן שמירה בטוחים והגנה בצורה הטובה ביותר. את החלונות ניתן להתקין במבנים שנבנו בכל שיטות הבנייה, ולאחר ביצוע גימור טיח הם משתלבים בצורה מיטבית בקיר הקיים.

אחים תורתי – ואתם מוגנים

אם אתם משפצים את הבית או עוברים לבית חדש, וזקוקים להתקנת חלון לממ"ד או חלונות הדף חדשים או אם אתם מנהלים את ועד הבית בבניין משותף ואתם מעוניינים להחליף את חלונות המקלט או את דלתותיו , לבצע תיקון חלון ממ"ד ועוד  – חברת אחים תורתי כאן לשירותכם. החברה מתמחה בייצור חלונות ממ"ד כולל חלון דור חדש , חלון אטום גזים לממ"ד , חלונות הדף ודלתות מיגון למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים, ותייצר עבורכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יגיע למקום לביצוע מדידות מדויקות ויספק לכם ייעוץ לבחירת החלון הנכון. התוצאה – תוך זמן קצר תהיו מוגנים ובטוחים.

לקבלת מידע נוסף אודות ייצור חלונות ממ"ד, חלונות הדף ואמצעי מיגון נוספים – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

בניית ממ"ד - אחים תורתי

מאמרים בתחומים נוספים

מהי חשיבות מרחב מוגן דירתי?

הממ"ד, מרחב מוגן דירתי, הוא מבנה ממוגן שנמצא בתוך דירת מגורים או בצמוד לה המשמש לצרכי הגנה בדומה למקלט. בדירות רבות כיום בישראל, כאלה שנבנו בשנים

קרא עוד »
איך ניתן לבצע תיקון דלת ממ"ד?

מדינת ישראל חווה מאז הקמתה עליות ומורדות בכל הקשור למצב הביטחוני, כאשר העורף הישראלי סופג את ההשלכות של המצב. אחד מהאיומים המרכזיים על העורף הישראלי

קרא עוד »
מיגון דירה במדינת ישראל

מדינת ישראל חוותה תהפוכות וטלטלות ביטחוניות לאורך כל שנות קיומה והעתיד, לצערנו, אינו צופה שינוי בעניין. בתוך המציאות המורכבת הזו, עלינו לעשות את המיטב עבור

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן