072-2160433

המלצות

תוכן עניינים

דפי זהב ZAP

חדר ממ"ד

המלצות נוספות

המלצות

המלצה מטעם - חברת א.ברזידה בע"מ

" חברתנו עובדת עם חברת אקרשטיין תעשיות בע"מ כקבלן משנה מזה שמונה שנים. לחברת אקרשטיין יש מספר רב של פרויקטים בתחומים שונים המבוצעים עבור משרד הביטחון, חברת אחים תורתי עובדת עם חברת אקרשטיין משנת 2000 ונותנת לה מענה בפרויקטי מיגון מבני ציבור שונים בעין הבשור, מעלה הבשור, שדרות, כפר מימון ועוד... תחת פיקוחו ההדוק של משרד הביטחון. למעברים ביטוניה וטרקומיה חברת אחים תורתי אף ייצרה והרכיבה את כל מסגרות הפרופילים המחזיקות את החלון הבליסטי. ועוד פרויקטים ייחודיים ומיוחדים. ביצוע דלת הדף חד כנפית ייחודית ומיוחדת במידה רוחב כ-6 מטר ובגובה כ-10 וחצי מטר. במרוצת השנים שעובדים בצמוד לספק לומדים להכיר את החברה עם אמינות ומוסר עבודה גבוה. חברת אחים תורתי נותנת מענה איכותי, מהיר וטוב לכל מה שנדרשו. חברת תורתי מעמידה לרשות המזמיו מחלקת תכנון עם ניסיון רב באלמנטי מיגון מיוחדים. חברתנו שבעת רצון משיתוף הפעולה ואווירה חיובית שחברת תורתי מייצרת באתרים. נשמח להמשך שיתוף פעולה א. ברזידה חברה להנדסה בע"מ "

המלצות

המלצה מטעם - איתן תכנון מבנים בע"מ

" משרדנו, איתן תכנון מבנים בע"מ, הינו משרד לתכנון מבנים מוגנים מזה יותר מ 40 שנה. אנו עובדים זה שנים ארוכות בין היתר עם חברת האחים תורתי בע"מ בפרוייקטים השונים בארץ ובחו"ל. במסגרת פרוייקטים אלה סיפקה חברת האחים תורתי אלמנטי מיגון שונים הכוללים בין היתר דלתות מגן והדף במידות סטנדרטיות ועד מידות מיוחדות ביותר, חלונות מגן, קונסטרוקציות לבניית מבני מגן ניידים ואלמנטי מיגון שונים.בחלק מהפרוייקטים סייעה החברה גם בתכנון המוצרים בנוסף לייצורם.כאמור , מוצרי החברה הותקנו בארץ ובפרוייקטים שונים בחו"ל הכוללים גורמים פרטיים, ממשלתיים וצבאות שונים. אנו ממליצים על האחים תורתי בע"מ לעבודות ייצור אלמנטי מיגון בברכה, דורון איתן, יועץ מיגון"

המלצות

המלצה מטעם - חברת רוש רוש מ.פ בניין ופיתוח בע"מ

" חברת רוש רוש בניין ופיתוח בע"מ עבדה עם אחים תורתי מהוד השרון ב 2 פרוייקטים מאוד חשובים שהיו אבן דרך לחברתנו. בין השנים 2006-2007 חברת אחים תורתי סיפקה לנו פריטי מיגון לפרויקטים של מישרד הביטחון : 1. לפרויקט מ.ק. 625 מבנה מעבדה עתלית משרד הביטחון בינוי מחוז צפון 2. לפרויקט בסיס בחיל האוויר נבטים מבנה תקשורת משרד הביטחון בינוי מחוז דרום סופקו פריטי מסגרות מיגון מאוד מיוחדים ויחודיים לפרויקטים מסוג זה. בין הפריטים שסופקו חלונות הדף רסיסים, דלתות הדף החד כנפיות במידות 1250/2500 דלתות הדף דו כנפיות במידות 2500/2500 בתכנון מר דן ועוד... חברת אחים תורתי בע"מ עמדה בכל היעדים שנדרשו הן מבחינת איכות העבודה, זמני אספקה והובלה ומענה טכני לאחר ההרכבה. ליוו את הפרויקט במחוז צפון מטעם משרד הביטחון מר עודד יונקו, ארז דנן ומר גרשון שקד שהיו מאוד מרוצים לאורך כל הדרך הן מהאפשרות להגיע ולבחון את הדלתות בזמן הייצור, הן מהבקשה שהדלתות יצבעו במצבעה ולא באתר ואופן הקבלה של אחים תורתי את הדרישה וההירתמות שלהם לדרישה הייתה יוצאת מן הכלל. איכות העבודה ואיכות המוצר בר הוכחה עד לימינו. "

המלצה מטעם - גלית ואבי נוימן

טליה וצוות תורתי יקרים, רצינו להודות לכם על הייעוץ המקצועי בתחילת דרכנו בעניין דלת הדף רסיסים ועל השירות האדיב לאורך כל הדרך. אתם אנשים יקרים וטובים שרואים ורוצים את טובת הלקוח. הדלת יצאה לשביעות רצוננו המלאה. אנו מקווים שירבו בעלי מקצוע כמוכם תודה רבה על הכל גלית ואבי נוימן. קריית אונו 2017

בניית ממ"ד - אחים תורתי

מאמרים בתחומים נוספים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן