072-2160433

דלת ממ"ד הזזה

תוכן עניינים

אם רציתם לסדר למרחב המוגן שלכם מראה קצת יותר שגרתי וקליל דלת הזזה לממ"ד היא הפתרון הכי טוב בשבילכם. מוצר זה יפתור את כל הבעיות הדקורטיביות כבר מהכניסה לחדר ולמעשה הוא ייראה כמו חדר רגיל לחלוטין וייתן תחושה הרבה יותר טובה.

מהי דלת ממ"ד הזזה?

דלת הזזה לממ"ד היא אחד הפתרונות הכי טובים למי שרוצה לקבל את העיצוב הכי מודרני למרחב המוגן שלו ולמעשה גם נוחות ברמה גבוהה במיוחד. דלתות הממ"ד כבדות, וקשה מאוד לפתוח אותן בקלות. דלת מסוג זה למעשה תפקידה להגן על יושבי הממד בדיוק באותה צורה אך ההבדל הוא שהיא לא נפתחת על צירה אלא זזה במקביל למפתח הכניסה. בצורה זו כל מה שצריך לעשות הוא למשוך את הדלת בעת חירום ולהשתמש בה בזמן שבפתיחה וסגירה רגילה במהלך היום יום ניתן לבצע זאת עם דלת רגילה.

מה היתרונות של דלת ממד הזזה?

דלת הזזה לממד מאפשרת לכל אחד להרוויח מקום ולסדר את תוכן החדר שלו בהתאם לחדר ולמעשה יוצרת עיצוב הרבה יותר נוח. את הדלת עצמה ניתן למקם בתוך קיר גבס שייבנה במיוחד וכך אפשר להתעלם ממנה לחלוטין בשגרת היום יום. בעת זמן מצוקה והתרעות היא תשמש עבורכם להגנה בטוחה ומחסום מלא.

מהם התקנים לדלת הזזה לממד?

 
ישנם כמה תקנים חשובים אותם עליכם לזכור כאשר תרצו לבצע התקנה בביתכם, אלה הם התקנים העיקריים:

עשויה מפלדה

דלת הזזה לממ"ד צריכה להיות בדיוק אותה דלת כמו בגרסה הנפוצה יותר שלה, זו שזזה על צירה. מדובר בנקודה החשוב ביותר של המרחב המוגן כולו. הדלת חייבת להיות עשויה מפלדה חזקה וכמובן להיאטם כמו שצריך.

מתלבשת על הגומי שאוטם אותה

איטום דלתות ממ"ד יכול להיות בעייתי אם הוא לא יתבצע על ידי בעלי מקצוע מוסמכים. בסופו של דבר האיטום רלוונטי בעיקר בעת התקפות טילים בלתי קונבנציונליות על ישראל. גם אם לא נראה מצב הרתעה באופק, אסור לקחת סיכונים וחובה להיערך מראש לכל תרחיש. חשוב לזכור כי משתמשים בגומיות למקלטים על מנת לשמור על האטימות ולכן הדלת חייבת להתלבש על הגומי שאוטם אותה בצורה מדויקת. ומומלץ גם לבחון את העניין מידי כמה חודשים. אחים תורתי מספקים שירותי החלפת גומיות למקלטים ובדיקת תקינות הממ"ד.

דלת ממ"ד הזזה

התאמת המשקוף

חשוב לזכור שהדלת צריכה להיות אטומה ומתאימה מכל הכיוונים ולכן חשוב להתאים לה גם את המשקוף. המשקוף של הממד צריך להיות תקין ומתאים לתזוזה שלה ותנועת הדלת על המסילה שמותאמת לה חייבת להתאים לו בגובה וברוחב.

התקנת מסילה חזקה ועמידה

המסילה שעליה זזה הדלת חייבת להיות מסילה חזקה דיו כדי לעמוד במשקל הרב של הדלת. ייתן כי לאחר שנים שהדלת נכחה בתוך קיר הגבס תצטרכו להשתמש בה והמסילה תקרוס.

דלת הזזה לממד על הצד הכי איכותי שיש– אחים תורתי

מרחבים מוגנים מוכרחים להיות בכל בית בארץ ואין לקחת סיכונים. המרחבים נועדו להגן עליכם ועל משפחתכם במקרה של נפילת טיל או רסיסי טיל. אנו באחים תורתי מציעים לכם את השירות הכי מקצועי שיש כאשר יחס אישי ושירות לקוחות הם ערכים שמלווים אותנו כבר שנים רבות. אנו מחזיקים בכל ההיתרים והרישיונות ועובדים רק עם חומרים תקניים שמאושרים על ידי פיקוד העורף, בהנחיות שמתעדכנות כל הזמן כדי לספק ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך בבית.

כדי לקבל את הטוב ביותר, מומלץ לפנות לטובים ביותר. פנו אל האחים תורתי עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן