072-2160433

דלת הדף

תוכן עניינים

דלת הדף – שקט נפשי במרחק נגיעה

אצלנו תמצאו את כל סוגי דלתות ההדף בתחום:

  • דלת הדף למקלט או לממ"ד
  • דלת הדף רסיסים חד / דו כנפית
  • דלת הדף גז
  • דלת הדף הזזה ועוד

חברת אחים תורתי עוסקת בתחום ציוד מיגון מזה 30 שנה. בתקופה זו החברה צברה ניסיון מקצועי רב המאפשר לה להיות שם עבור לקוחותיה בכל אשר יצטרכו. אנו שמחים להעניק את הייעוץ הדרוש ולייצר את המוצר הדרוש לכל לקוח ולקוח.

עמידה בתקנים כערובה לאיכות

על מנת להבטיח את יעילותו של המוצר, אנו מקפידים על עמידה בתקנים הנהוגים בענף המיגון. כל דלת הדף היוצאת משערי חברת אחים תורתי מותאמת לכל התקנים המוגדרים. אנו דואגים להתעדכן בכל שינוי שחל בתחום, ולו הקטן ביותר, זאת במטרה לספק את המוצר העדכני ביותר ללקוחותינו.

החלפה וחידוש לדלת הדף

חידוש ושדרוג בתחום המיגון מאפשר להפוך את המרחב המוגן למוגן יותר, ולא פחות חשוב, לנוח יותר לשימוש. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מבחר מרשים של דלתות הדף עמידות המתאימות לצרכים שונים ומשתנים. המבחר הגדול והמוצרים האיכותיים מאפשרים ללקוחותינו לשפר את רמת המיגון כמו גם את נוחות השימוש בדלתות ההדף.
דלתות ממ''ד

מוצרים בלעדיים ואיכותיים

דלתות הדף של אחים תורתי מעוצבות ונבנות בידי צוות מומחים רב תחומי, ומיוצרים באופן בלעדי בחברה. למוצרי האחים תורתי תו תקן של מכון התקנים ואישור של פיקוד העורף. מעבר לתהליך הייצור, אנו מעניקים גם שירותי התקנה ובדיקת תקינות. השלמת תהליך התקנה או החלפה של דלת הדף נועדה להבטיח את יעילותן של דלתות ההדף.
 
אחים תורתי – הביטחון שלכם בידיים בטוחות! לקבלת ייעוץ ולהזמנת דלת הדף התקשרו עכשיו למספר 072-2160433
בניית ממ"ד - אחים תורתי

מאמרים בתחומים נוספים

מהי חשיבות מרחב מוגן דירתי?

הממ"ד, מרחב מוגן דירתי, הוא מבנה ממוגן שנמצא בתוך דירת מגורים או בצמוד לה המשמש לצרכי הגנה בדומה למקלט. בדירות רבות כיום בישראל, כאלה שנבנו בשנים

קרא עוד »
איך ניתן לבצע תיקון דלת ממ"ד?

מדינת ישראל חווה מאז הקמתה עליות ומורדות בכל הקשור למצב הביטחוני, כאשר העורף הישראלי סופג את ההשלכות של המצב. אחד מהאיומים המרכזיים על העורף הישראלי

קרא עוד »
מיגון דירה במדינת ישראל

מדינת ישראל חוותה תהפוכות וטלטלות ביטחוניות לאורך כל שנות קיומה והעתיד, לצערנו, אינו צופה שינוי בעניין. בתוך המציאות המורכבת הזו, עלינו לעשות את המיטב עבור

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן