072-2160433

דלת הדף רסיסים

תוכן עניינים

שקט נפשי ושיפור קבוע של רמת הביטחון שלכם, תוכלו להשיג בעזרת התקנת דלת הדף רסיסים. דלת כזו, היא בין אמצעי המיגון השונים אשר נדרשים כיום במבנים מודרניים בארץ בהקשר לממ"ד. למעשה, היא בין הרכיבים היותר קריטיים מבחינה זו.
✔️ אחים תורתי כבר 50 שנים בתחום פריטי המיגון כולל דלתות ממ"ד
✔️ מקצוענות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר
✔️ אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים
✔️ הזמנה והתקנה של הדלתות במחירים משתלמים

✔️אחים תורתי כבר 50 שנים בתחום פריטי המיגון
✔️מקצוענות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר
✔️אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים
✔️הזמנה והתקנה של הדלתות במחירים משתלמים
להצעת מחיר התקשרו עכשיו 072-2160433

דלת הדף רסיסים

אחים תורתי בע"מ בדגם ייחודי של דלת הדף גז רסיסים חד כנפית 180 מעלות מיועדות להתקנה בתוך ממ"ד ולממ"ק.
מדובר בדגם דלת הדף גז רסיסים חד אגפית, המיועדת להתקנה במרחב מוגן דירתי או קומתי, ללא קיר מגן .משקוף הדלת מיוצר עם הכנה לדלת עץ פנימית, וניתן לייצר את רוחב המשקוף במגוון מידות, לפי דרישת הלקוח. גמר הדלת מגולוון. יש לצקת את הדלת קומפלט.

מהי דלת הדף רסיסים?

האיומים הביטחוניים בארץ מגוונים ומשתנים, אך רבים מהם מתבטאים בסיכוני פיצוץ בסביבות מבנים שונים. אלה עשויים להיות מבני מגורים, עסקים, מבנים מוסדיים ועוד. פיצוץ מתבטא בהדף וברסיסים רבים, אשר שניהם מציבים סיכון רב וגבוה לנמצאים בסביבתו. קירות קל יחסית לחזק באופן קבוע, אך פתח כגון דלת עלול להיות נקודת תורפה. זאת, גם במבנה חזק כגון ממ"ד. הסיבה לכך, היא שדלתות וחלונות הם מנגנונים נעים, דבר שמחייב מורכבות ומציג נקודות תורפה שונות. דלת הדף רסיסים פותרת זאת ומצמצמת סיכונים. במוצר מסוג זה נעשה שימוש בצירים ובמנגנון נעילה, שהם מחוזקים ועמידים מאוד. הדלת חייבת כמובן לעמוד בתקנים מיוחדים שהמדינה מגדירה לכך. עליה להיות בעלת תו תקן של מכון התקנים וגם אישור של פיקוד העורף. יצרני הדלת גם חייבים להתעדכן באופן שוטף, בכל השינויים והעדכונים שמוכנסים מדי פעם בתקנים האלה.

דלת רסיסים – מתי נשתמש בה?

באופן שוטף, במצבים רגילים, ניתן ומומלץ להשאיר את הדלת פתוחה. במקומה, ניתן להשתמש בדלת עץ פנימית. דלת ההדף לא תבלוט ולא תפריע, מאחר שבמצבה הפתוח היא תמוקם בנישה ייעודית בקיר.
משתמשים בדלת במצבי חירום, שבהם יש סכנת פיצוצים באזור המבנה. כמובן, השימוש ייקח בחשבון את הנחיות פיקוד העורף ככל שישנן. במקרה חירום, לאחר כניסה לממ"ד סוגרים את הדלת באמצעות טריקתה. אחר כך נועלים אותה על ידי הרמת ידית הנעילה למעלה, בזווית של 90 מעלות.

דלתות ממ''ד

סוגי דלתות הדף רסיסים​

ניתן למיין את הדלתות מסוג זה, על פי החלוקות הבאות:

 

לפי יעד ההתקנההאם מעוניינים להתקין דלת כזו בממ"ד (מרחב מוגן דירתי)? במקלט?
לפי מטרת ההגנהלמשל דלת שמוגדרת כ"דלת הדף גז".
לפי מספר ה"כנפיים"דלת אשר התכנון הכללי שלה הוא התכנון הרגיל של "כנף" אחת. במידת הצורך, זו עשויה להיות גם דלת "דו כנפית".
לפי מנגנון הפתיחהמנגנון פתיחת הדלת, עשוי להיות מנגנון רגיל או מנגנון הזזה.
 

מהי דלת הדף רסיסים משופרת?

דלתות הגנה מסוג זה אמורות להיות ממוקמות מול קיר הדף (קיר מגן). אך ישנה גם אפשרות להשתמש בדלת הדף מדגם משופר, שאינו מחייב זאת. מדובר על דלת בתכנון מיוחד, אשר מוגדר רשמית במסגרת גיליון תיקון מספר 4 לת"י 4422 וידוע בכינוי "דלית". יש לגבי דלת כזו הנחיות ודרישות מיוחדות, שחייבים לקחת בחשבון. למשל, שהדלת המשופרת חייבת להיות מותקנת במרחק של לפחות ארבעה מטרים מקיר חוץ. באופן מובן, דלת הדף רסיסים משופרת היא גם כבדה יותר וגם יקרה יותר מדלת הדף רגילה.

היתרונות של הדלת

לדלת יש שלושה יתרונות מרכזיים:

  1. בלימת הדף – הדלת נפתחת כלפי חוץ ובנויה לעמידות גבוהה במיוחד בפני הדף (אשר דוחף אותה כלפי פנים).
  2. הגנה מפני רסיסים – המבנה המאסיבי והחומרים שבהם נעשה שימוש, מספקים הגנה טובה מפני רסיסים.
  3. איטום – כמו כן, הדלת חייבת לשמור על אטימות מלאה בחדר שעליו היא מגנה.

מידות הדלת:

רוחב פתח 600/700/800 מ"מ
גובה פתח 2000 מ"מ

טיפים לשימוש:

  • מומלץ להשאיר את הדלת במצב פתוח
  • מומלץ שכנף הדלת תהיה בתוך נישה יעודית, שתוכננה על ידי אדריכל (על מנת שלא תפריע במסדרון) ולהשתמש ביום יום בדלת העץ הפנימית.

מחפשים דלת הדף רסיסים? לכו עם המקצוענים ביותר.
אחים תורתי כבר 50 שנים בתחום המיגון מציעים מגוון רחב של דלתות במחירים משתלמים
לרכישת דלת הדף רסיסים חייגו אלינו עכשיו!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן