072-2160433

מלאו פרטים ליצירת קשר
תוכן עניינים

דלתות ביטחון

בין אם בנינו בית חדש או שיפצנו את הישן, כדאי שנשים לב לדבר אחד שלא נשכח: הדלתות. ישנם מספר סוגי דלתות וביניהם דלתות עץ וגם דלתות ביטחון. דלת היא החזית של הבית, מה שכל אחד שאפילו לא נכנס לביתנו יבחין בו ויתרשם. אך עוד לפני שנחשוב על העיצוב של הדלת או איך נתאים אותה לשאר הדלתות או לעיצוב הבית, צריך לזכור שמעל הכול היא צריכה להקנות לנו ביטחון.

דלתות ממ''ד

מאפייני דלתות ביטחון

דלתות ביטחון הן דלתות חזקות במיוחד שקשה מאוד לפרוץ. בנוסף, מדובר בדלתות המתאימות לחדרי ביטחון והן מוסיפות להגנה מפני ירי טילים. הדלתות מחוברות למשקוף הדלת ומהוות חלק מהקיר עצמו כך שפריצתן קשה עד כדי בלתי אפשרית. אמנם היום מקרי שוד וגניבה רבים קורים בדרכים יצירתיות כמו פרצה בקיר או כניסה מהחלון, אך עדיין דלת שמקנה חוסר ביטחון לבית יכולה להגדיל את הסיכוי שנחווה מקרה של פריצה. דלת כזו יכולה למנוע את חדירתם של הטילים לתוך החדר. לא מדובר רק על מנעול חזק אלא על ציר הדלת והדלת עצמה שאמורה להיות חזקה ויציבה

מהי דלת ביטחון וממה היא עשויה?

דלת ביטחון היא דלת חזקה במיוחד שעשויה חומרי גלם ובהם מתכות, ברזל, אלומיניום ועוד. בגלל שילובים בין סוגים שונים של חומרי גלם חזקים, ניתן לבנות דלת שאותה קשה לפרוץ. במקביל, אותם חומרי גלם מאפשרים להשתמש בדלתות לצרכים המגוונים של קהל היעד והלקוחות. עם זאת, התנאי לניצול היתרונות של כל דלת מן הסוג הזה הוא להכיר את השימושים בה ובעיקר לתאם התקנה מקצועית.

מה חשוב לדעת על דלתות ביטחון לפני שקונים?

ראשית, דלתות ביטחון חייבות להיבחר לפני שלב הטיוח כיוון שעם סיום שלד הבית צריך להתקין את המשקוף כדי שיהיה זהה לדלת שתותקן בהמשך. אסור גם לשכוח את העיצוב כיוון שעדיין מדובר בדלת שתהיה חזית ביתנו ולא רק תשמש הגנה נגד פריצות. אמנם כל זיגוג או תוסף על הדלת יוביל לעלייה במחיר אך חשוב לא להתפשר ואם כבר בוחרים דלת, כדאי לעצב אותה ולהוסיף לה לפי נראות עיננו.

יתרונות נוספים של דלתות ביטחון

מלבד האספקט הבטיחותי, היתרון של הדלת בא לידי ביטוי באופן שבו היא מעוצבת ובנויה. כיום למשל לא רואים בכלל את ההבדל בין העיצוב של דלת חזקה שנבנית משיקולי ביטחון – לבין דלת פנים או דלת רגילה לבית. יתרה על כך, אפשר להשוות בין דגמים שונים של דלתות לפי המבנה ולהשתמש במפרט המתואר על ידי היצרן כדי להגדיל את הסיכוי לכך שהיא תתאים לצרכים.
דלתות ממ''ד

התקנת דלתות ביטחון – הסכנה של שירות לא איכותי

התקנת דלתות ביטחון מבטיחה שורה ארוכה של יתרונות. מצד שני, התקנה לא מקצועית עלולה לגרום יותר נזק מתועלת. הסכנה של שירות איכותי היא פריצה של הדלת למרות שהיא אמורה להגן על ציוד יקר ערך, או אפילו פגיעה בחיי אדם בגלל חדרי ביטחון שאינם מספיק מוגנים ומאובטחים. אם רוצים למנוע את הסיכון של שירות לא איכותי, צריך לדאוג שהתקנה של הדלת תהיה על ידי גורם מקצועי ומנוסה.

איך בוחרים שירותי התקנת דלת ביטחון?

 
שלב ראשון שירות מקצועי של התקנת דלתות ביטחון בוחרים על פי מספר שנות הניסיון של החברה המבצעת.
שלב שני לברר האם היא לוקחת אחריות על ההתקנה ובאיזה סוגים של דגמי דלתות היא מתמחה.
שלב שלישי ניתן לאסוף המלצות על חברה שההתמחות שלה היא בהתקנת דלתות ביטחון ו / או דלתות ממ"ד.
 

אחים תורתי בע"מ כאן בשביל הביטחון שלך

התייעצות קצרה עם אחים תורתי בע"מ היא כרגע הפעולה היחידה שמפרידה בינך לבין ביטחון מקסימאלי במשרד, בבית או בכל מקום אחר. אנו מבינים את החשיבות של בחירת הדלתות וגם את הקושי בהשוואה בין הדגמים. אבל אם ברצונך לרכז את כל התהליך תחת קורת גג אחת, הגעת לכתובת הנכונה. כעת, כל מה שעליך לעשות כדי לישון בשקט בלילה הוא להשאיר פרטים באתר או ליצור כבר עכשיו קשר טלפוני עם המומחים של אחים תורתי בע"מ.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן