072-2160433

מלאו פרטים ליצירת קשר
תוכן עניינים

בדיקת אטימות הממד הביתי

בדיקת אטימות הממ"ד בביתכם הינה הכרחית מדי כמה שנים, כיוון שמרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר יותר והקצר יותר, ממ"ד, זהו מרחב חובה בכל דירה ובית. הממ"ד משמש את הדיירים בעת חירום, בעת התקפת טילים על האזור בו אנו מתגוררים. במדינת ישראל קיימים מקרים רבים של התקפות טילים והצורך ובהגנה וחשיבות הימצאות ממ"ד בדירה עולה עד כדי חובת הימצאותו. עם זאת, ישנם מרחבים מוגנים רבים שאינם תקינים ואינם עומדים בכל הנהלים ולכן עליכם לבדוק את המרחב המוגן שברשותכם אחת לכמה שנים כדי לוודא שברגע האמת הוא ישמש מחסה הולם לכם ולאנשים שחשובים לכם.

יש לבדוק את כל הסוגי המיגונים

  • מיגון בליסטי הוא המיגון כנגד נשקים כמו ארטילריה, טילים וקסאמים שעלולים לפגוע בביתנו בעת מתקפה. המיגון מבוסס על קירות בטון חזקים, חלון הדף, דלת תקינה, מגן רסיסים חיצוני ופתחי אוורור. כאשר אנו מעוניינים לבדוק את תקינות הממ"ד מהפן הבליסטי נצטרך לבדוק שהדלת נעה בצורה חופשית ושהדלת ננעלת על ידי סיבוב הידית עד לקציה העליון. יש לבדוק שחלון ההדף נמצא עם כל חלקיו וישנם מכסי הסגירה וצינורות האוורור. בנוסף, צריך לוודא שלא קיימים פתחים לא תקינים שנעשו על ידי קידוח לאחר בניית הממ"ד. במקרה של כניסת אוויר ממזגן מרכזי צריך לוודא שיש מכסה סגירה לפתח אוורור מספר 8. אם מדובר במזגן עילי צריך לוודא שהצנרת דרך הקיר אטומה לפי התקנים.
  • בדיקת אטימות ממד כנגד נשק ביולוגי או כימי כמו גז עצבים או וירוסים שמפוזרים באוויר הכרחי לא פחות. צריך לוודא שיש חלון אטום גזים תקני בעל תו תקן. צריך לבדוק שדלת הממ"ד תקינה עם תו תקן של היצרן. צריך לוודא שלא בוצעו תיקונים כמו קיצור של הדלת או שינוי רצפה כלשהו, ושהדלת מכילה גומיות לאטימה מרבית. בנוסף, הבדיקות שכבר ביצענו לצנרת המזגן, במידה וישנו אחד כזה, מגנות על הממ"ד גם מפני פגיעות של נשק כימי או ביולוגי.

לא לזלזל בחשיבותה של בדיקת תקינות ממ"ד ובעת הצורך להיעזר במקצוענים

כשמדברים על ממ"ד העניין הוא רציני, בטח כשמדובר במדינת ישראל. התקפות טילים הם סיטואציות מלחיצות ואף אחד לא ירצה למצוא את עצמו במצב שבו הוא לא מוגן או לא מרגיש ביטחון. את הממ"ד צריך לבדוק ואיש לאי עשה את זה עבורנו. לכל תוסף שתבקשו להוסיף לממ"ד, כל בדיקה או כל ציוד מגן אחר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ובהקדם האפשרי ניענה לבקשתכם.

 
בניית ממ"ד - אחים תורתי

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן