072-2160433

מלאו פרטים ליצירת קשר
תוכן עניינים

איך ניתן לבצע תיקון דלת ממ"ד?

מדינת ישראל חווה מאז הקמתה עליות ומורדות בכל הקשור למצב הביטחוני, כאשר העורף הישראלי סופג את ההשלכות של המצב. אחד מהאיומים המרכזיים על העורף הישראלי הוא נושא ירי הרקטות והפגזים אל עבר יישובי הדרום והצפון. פתרון המיגון הטוב ביותר הוא מרחב המיגון הדירתי.

מהו חדר ממ"ד?

מרחב המיגון הדירתי הוא למעשה מעין מקלט הממגן מפני ירי חי של פגזים ורקטות ואוטם את המרחב מפני התקפות ביולוגיות וכימיות למיניהן המיועד לשימוש בעיתות חירום בישראל. מאז שנת 1991 מן המתחייב שבכל בניין מגורים שייבנה, או בית פרטי, יהיה מרחב מוגן דירתי הצמוד לדירה או נמצא בתוכה וזאת לאור הערכות וצפי ביטחוניים. המרחב המוגן ייבנה על פי תקנים הקובעים מראש שתוכננו ופורסמו על ידי רשויות המדינה, אשר יש צורך לעמוד בהם במדויק. כיום, בדירות ובתים בהם אין מרחב מוגן, ישנה אופציה לבניית מרחב מוגן שכזה, גם במידה ולא נותרו זכויות בנייה על השטח. במדינה כמו ישראל, המאופיינת בחוסר יציבות ביטחוני, מרחב מוגן דירתי הוא לא זכות אלא חובה ויש להקפיד על הימצאותו לשם השמירה על ביטחונכם האישי.
דלתות ממ''ד

חשיבות תקינות דלת הממ"ד

לאור העובדה שדלתות ממ"ד הן מרכיב עיקרי באטימת המרחב המוגן, הן מפני ירי חי והן מפני התקפות ביולוגיות וכימיות, ישנה חשיבות רבה לשמירה על תקינותן בכל עת. במידה וישנה בעיה עם הדלת- איננה נאטמת לחלוטין, בעיה עם הסגירה או הפתיחה שלה וכדומה, ניתן לפנות אל מומחים אשר יעזרו בתיקונה ויעשו כן על פי התקנים של מכון התקנים הישראלי ועל פי הנחיות פיקוד העורף. באחים תורתי בע"מ תיהנו מקבלת שירות מקצועי, אדיב ואמין ממיטב המומחים בתחום המיגון בישראל.

פרוצדורה ועלויות – תיקון דלתות ממ"ד

עלות התיקון של דלת ממד תלויה בבעיה שהתעוררה. בבואכם לבחור באיש מקצוע שיתקן את דלת הממ"ד שלכם עליהם לבחור באיש מקצוע מיומן אשר עובד על פי כלל התקנים הקבועים בחוק ועל פי ההנחיות החדשות והעדכניות ביותר של פיקוד העורף וזאת על מנת להבטיח את רמת הבטיחות הנדרשת מהדלת האוטמת את המרחב המוגן הדירתי. באחים תורתי בע"מ מובטחת רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, עבודה על פי כלל התקנים והחוקים הקשורים בבטיחות ובפרוצדורות של מרחב מוגן דירתי ומחירים אטרקטיביים במיוחד.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן