072-2160433

אחריות התקנת דלת ממ"ד

תוכן עניינים
ישנה אווירה דרוכה באזור כאשר מתחילות התרעות בשטח, אך אל דאגה, כשיש ממ"ד בבית כולם יכולים להרגיש הרבה יותר בטוחים. לאחר התקנת המרחב המוגן הדבר היחיד שיש לדאוג במיוחד לאורך השנים הוא לעמוד בתקנים ובתחזוקת הממד בצורה הנכונה ביותר. מה קורה במידה ויש צורך לשפץ/לתקן? הנה כל התשובות לפניכם.
 
דלת הממד היא הדלת החשובה ביותר בבית. היא נותנת הגנה מרבית מפני יריית טילים בקרבת מקום וכתוצאה מכך יכולה למנוע חדירת נזקי רסיסים או ריקושטים מהפגיעה. עם חלוף השנים דלת הממ"ד יכולה להינזק, כאשר היא יכולה לצאת מהצירים, להתעקם, להחליד או פשוט לא להיסגר היטב עם הגומי שמיועד לאיטום מלא. אף על פי שהדלת לא אמורה להיהרס בתקיפות שכיחה מומלץ להזמין שירותי מתקין דלת ממד מקצועיים שיספק אחריות בעת הצורך.

מה יכול לקרות לדלת הממ"ד?

הפלדה ממנה עשויה הדלת ניזוקה עם הזמן. מה חשוב לעשות על מנת למנוע נזקים אלו? ואם הנזק כבר קיים מה ניתן לעשות? כל התשובות לפניכם:
אחריות התקנת דלת ממ"ד

הנקודה הכי חלשה וחשובה של הממ"ד

ניתן לבצע בדיקות מקיפות בדלת באופן שגרתי (לפחות כל חצי שנה) על מנת להבין האם יש צורך בהחלפה או תיקון. אמנם לא מדובר על דלת פשוטה וזולה, אך אם יש לכם אחריות תוכלו ליהנות משירות תיקונים בעלות נמוכה יותר.

 

האם יש אחריות על התקנת דלת ממ"ד?

נזקי חלודה – להיוועץ עם איש מקצוע

 

אמנם דלתות ממ"ד חסינות מכל פגע אך אם יש משהו שלא יוכלו להתחסן מפניו זה הזמן. כעבור השנים נזקי הזמן יכולים לפגוע בפלדה שמרכיבה את הדלת, הלחות נמצאת באוויר וזה מה שמאיץ את חומרת הנזקים. חלודה בדלת הממ"ד מסמנת שהיא כבר מתחילה להתיישן ואם זה קורה כשאתם עוד בתקופת האחריות-שלרוב נמשכת כמה שנים, כדאי מאוד להיוועץ עם בעלי המקצוע לגבי תיקון מקצועי.

 

בדיקת יציבות הדלת – לבקש אחריות

 

אם דלת הממ"ד מתעקמת או יוצאת מהצירים שלה, תצטרכו להתקשר אל החברה ולבקש את האחריות המגיעה לכם, תעשו זאת בהקדם האפשרי מאחר ומדובר ביציבות הדלת היכולה לגרום לסכנת נפשות.

 

הגבהת הרצפה בבית – לוודא מידות נכונות

 
במידה ואתם מגביהים את הרצפה מדדו וודאו כי הרצפה לא תהיה גבוהה לדלת הממד, משום שתצטרכו לבצע קיצור לדלת מה שיעלה לכם מחיר ללא אחריות.

דלתות הממ"ד הטובות ביותר עבורכם – אחים תורתי

אם אתם רוצים להיות בטוחים, תבצעו בחירה בטוחה. מרחבים מוגנים הם לא משחק ילדים, בזמן התרעות הם נועדו להגן עליכם ועל משפחתכם. אנו באחים תורתי מציעים לכם את השירות הכי מקצועי שיש כאשר יחס אישי ושירות לקוחות הם ערכים שמלווים אותנו כבר שנים רבות. אנו מחזיקים בכל ההיתרים והרישיונות ועובדים רק עם חומרים תקניים שמאושרים על ידי פיקוד העורף, בהנחיות שמתעדכנות כל הזמן כדי לספק עבורכם בדיוק מה שאתם צריכים.

דלת הזזה לממד על הצד הכי איכותי שיש– אחים תורתי

מרחבים מוגנים מוכרחים להיות בכל בית בארץ ואין לקחת סיכונים. המרחבים נועדו להגן עליכם ועל משפחתכם במקרה של נפילת טיל או רסיסי טיל. אנו באחים תורתי מציעים לכם את השירות הכי מקצועי שיש כאשר יחס אישי ושירות לקוחות הם ערכים שמלווים אותנו כבר שנים רבות. אנו מחזיקים בכל ההיתרים והרישיונות ועובדים רק עם חומרים תקניים שמאושרים על ידי פיקוד העורף, בהנחיות שמתעדכנות כל הזמן כדי לספק ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך בבית.

כדי לקבל את הטוב ביותר, צריך לפנות לטובים ביותר. פנו אל האחים תורתי  עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

בניית ממ"ד - אחים תורתי

מאמרים בתחומים נוספים

מהי חשיבות מרחב מוגן דירתי?

הממ"ד, מרחב מוגן דירתי, הוא מבנה ממוגן שנמצא בתוך דירת מגורים או בצמוד לה המשמש לצרכי הגנה בדומה למקלט. בדירות רבות כיום בישראל, כאלה שנבנו בשנים

קרא עוד »
איך ניתן לבצע תיקון דלת ממ"ד?

מדינת ישראל חווה מאז הקמתה עליות ומורדות בכל הקשור למצב הביטחוני, כאשר העורף הישראלי סופג את ההשלכות של המצב. אחד מהאיומים המרכזיים על העורף הישראלי

קרא עוד »
מיגון דירה במדינת ישראל

מדינת ישראל חוותה תהפוכות וטלטלות ביטחוניות לאורך כל שנות קיומה והעתיד, לצערנו, אינו צופה שינוי בעניין. בתוך המציאות המורכבת הזו, עלינו לעשות את המיטב עבור

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-7400022

דילוג לתוכן