בניית ממ"ד - האחים תורתי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות אש

 

הבטיחות שלכם ושל קרוביכם חשובה לכם? ומה לגבי בטיחותם של העובדים והלקוחות שלכם? דלתות אש יכולות לעשות את כל ההבדל בשעת שריפה!

 
לעתים קרובות אנו שומעים בחדשות על שריפות ודלקות שפרצו בבתים ובבניינים שונים וגרמו לנזקים ברכוש ולפגיעות בנפש. אחת הדרכים להגן על עצמכם ועל חפציכם מפני מקרים כאלה היא להתקין דלתות אש. מדובר בדלתות ביטחון בעלות בידוד גבוה ועמידות בפני אש. בשעת חירום, ניתן לסגור את הדלתות האלה כדי למנוע מהאש להתפשט לחדרים נוספים, אך בנוסף הן מאפשרות פתיחה קלה עבור כל מי שנס על נפשו.
 
חברת האחים תורתי בע"מ מייצרת, משווקת ומתקינה מזה עשרות שנים פריטי מסגרות לצורך מיגון, כולל דלתות אש. בזכות המוצרים האיכותיים שלנו כבר אלפי לקוחות מרגישים בטוחים ומסוגלים לישון נטולי דאגות, כיוון שהם מרגישים ערוכים לכל צרה שלא תבוא.
 

מה הופך את דלתות האש לבטיחותיות ולחשובות כל כך?

 
דלת אש מורכבת משני משטחים מתכתיים משני צדדיה, שביניהם יש חלל מבודד. הודות לחלקים השונים המרכיבים אותה, צד אחד של הדלת נותר קר יחסית ומאפשר נגיעה בידית הדלת לצורך פתיחתה בשעת שריפה כדי לברוח. אנו דואגים להתקין את הדלת כך שהיא תיפתח לכיוון היציאה המהירה ביותר מהבניין. בדרך כלל היא תוביל למדרגות החירום או ליציאה עצמה ממש. מאחר והדלתות חסינות בפני אש יש לסגור אותן. כך, אפשר למנוע מהאש להתפשט בתוך החדרים והמסדרונות שבבניין ולאפשר לאנשים להימלט מהמקום במהרה.
 

איתנו אתכם יכולים להרגיש מוגנים באמת!

 
אל תהפכו את בית העסק שלכם או את ביתכם למלכודת מוות בזמן שריפה. אם גם לכם חשוב לשמור על בטיחותכם ולמנוע מאנשים אחרים להיפגע, מהרו ופנו אלינו עוד היום לצורך התקנת דלתות אש!