ממד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות ממ"ד

 
רוצים להרגיש בטוחים יותר בסביבה הביטחונית המעורערת שלנו? מוצרי המיגון האיכותיים של חברת האחים תורתי ישפרו את רמת הבטיחות של כל מרחב מוגן.

מדינת ישראל, למרבה הצער, למודת מלחמות ומצבי חירום, המחייבים שהיה במרחבים מוגנים ובמקלטים. בשל המצבה ביטחוני הלא רגוע, כולנו חייבים להיות ערוכים לשעת חירום, כי כפי שכולנו כבר יודעים, סכנות ומצבי חירום פוקדים אותנו ללא התרעה מוקדמת. עם חברת האחים תורתי בע"מ תוכלו גם אתם להיערך לשעת חירום ולצייד את המרחב המוגן שלכם בדלתות ממ"ד מאיכות מעולה.

 

דלתות ביטחון למרחבים מוגנים - המקצועיות שלנו, השקט הנפשי שלכם!

 
חברת האחים תורתי בע"מ מתמחה בייצור מגוון רחב של פרטי מיגון למרחבים מוגנים, לרבות דלתות ממ"ד. אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים: 
 
 
  • דלות במגוון מידות וציפויים המיועדות למקלטים
  • דלתות הדף ורסיסים – דלתותהזזה
  • דלתות הדף רסיסים – כנף אחת
  • דלתות הדף רסיסים דו כנפיות
 
 
 
דלתות מקלט - אחים תורתי
 
 
 


כל המוצרים שלנו עומדות בתקני האיכות המחמירים של ISO 9001: 2000, נושאות תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומאושרות על ידי פיקוד העורף. עם הדלתות של חברת האחים תורתי בע"מ תוכלו גם אתם ליהנות מביטחון מקסימלי ומשקט נפשי הנובע מן הידיעה שאתם ערוכים לשעת חירום.
 

תמיד לשירותכם

 

חברת האחים תורתי שמחה להעמיד לרשותכם 39 שנות ניסיון בתחום הנדסת המיגון בכלל, וייצור דלתות לממ"ד בפרט. אנו מעניקים את שירותינו למגוון רחב של לקוחות: משרד הביטחון, חברת החשמל, בתי חולים, חברות בנייה, קבלנים פרטיים ועוד.
 
נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים. למידע נוסף חייגו אלינו למספר 7400022 - 09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפטיש 1, ת"ד 547, אזור התעשייה גיל עמל, הוד השרון 45105
טל': 09-7400022   | פקס: 09-7411182
דוא"לmenahem@toraty.com    Google+
 
 
 
 
* שם:
 
* דוא"ל:
 
 
 
  טלפון:
 
  הערות: