אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תכנון חדרי ממ''ד

 
 
חברת האחים תורתי מספקת לכם את כל המוצרים הדרושים לממ"ד שלכם:
 
  • דלתות למרחב מוגן
  • חלונות הדף
  • צינורות אוורור
  • סולמות חירום
  • מגני רסיסים לקירות חוץ
  • מערכות איטום
  • חבקים
 
 
 
תכנון חדר ממ"ד
 
 
 
 

האחים תורתי-התמחות החברה

 
החברה מפתחת ומייצרת את מוצרי האיכות שלה, אשר עומדים בדרישות פיקוד העורף ובעלי תו תקן ישראלי. אנו פועלים בתחום המסגרות מזה למעלה מ- 30 שנה, וניסיון זה מאפשר לנו לעמוד לצדכם בתכנון חדרי ממ"ד.
דואגים לביטחונכם ולנוחותכם בשעת חירום.

 

תכנון חדרי ממ"ד – דרישות תקן

 
ת"י 4422 קובע את הדרישות בהם צריכים לעמוד כל המתקנים הדרושים לבניית חדרי ממ"ד: דלתות, חלונות ופתחי אוורור. התקן קובע את המידות הנכונות של המוצרים השונים, כמו גם את צורת ההתקנה הנכונה. התקן מגדיר את כל הבדיקות שיש לבצע למוצרים הללו במטרה לוודא את מידת האיטום שהמוצרים הללו מספקים
 

תכנון חדרי ממ"ד מאז ועד היום

 
פני מלחמת המפרץ בישראל חששו בעיקר מפגיעה של נשק כימי או ביולוגי, ולכן עיקר הדגש בהגנת העורף הושם על איכות האוויר, כלומר מסכות אב"כ. המלחמה עצמה, כמו גם המלחמות שבאו אחריה, הוכיחו שהאתגר הגדול ביותר העומד בפני העורף הוא התקפות התשה קונבנציונליות לאורך זמן, ולכן התעורר הצורך במרחבים מוגנים שיאפשרו לאזרחים להמשיך ולקיים סוג של שגרה גם בשעות חירום, שנמשכים לעיתים ימים שלמים. כשהתברר הצורך החדש, ראינו את המקלטים נכנסים לתוך הבית. למעשה תכנון חדרי ממ"ד בימינו הינו חלק בלתי נפרד מתכנון הפנים של הדירה או הבית.
 

אחים תורתי – אתכם בשגרה ואתכם בחירום

 
אנו בחברת האחים תורתי עוזרים לכם לתכנן חדרי ממ"ד שישמשו אתכם היטב ביומיום וגם לא יאכזבו אתכם בשעת חירום. אנו מעניקים לכם ייעוץ אחראי ומקצועי, המתבסס על שנים רבות של ניסיון בתחום.

מעוניינים לקבל ייעוץ בתיכנון חדר הממד בביתכם? חייגו אלינו!

לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: