בניית ממ"ד - האחים תורתי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון חלון ממ"ד

 
קיימות סיבות רבות לתקן חלונות ממ"ד, לדוגמא: חלונות אשר לא עומדים בתקנים הרצויים ע"פ חוק, חלונות שבורים אשר חשופים לפגעי מזג האוויר וחלונות ישנים בלויים ולא עמידים. תיקון חלונות ברמה מקצועית מבטיח חיסכון של עלויות גבוהות בקניית חלונות חדשים.
 

האם עדיף לתקן או לקנות חלון חדש?

 
 
חלונות ממ"ד חייבים להיות בעלי יכולת להחזרת חום ואוורור ראוי, והיות וחלונות אלה מהווים חלק קטן מחזית הבית החיצונית – חלונות חדשים יספקו רק תוספת מעטה לחיסכון באנרגיה. אם מסתכלים בהיבטי חיסכון אנרגיה, האזרח הישראלי משלם אלפי שקלים בשנה על חימום וקירור – וחלונות מתוקנים בהתאם להוראות הרלוונטיות עשויים לחסוך עלויות אלה בשעת הצורך. בנוסף, היות וחלונות ממ"ד אינם חלונות סטנדרטיים (ומכילים מעטפות הגנה נוספות) אין זו משימה פשוטה להחליפם לגמרי – וההבדל בינם לבין חלונות חדשים לגמרי לא יהיה משמעותי.
 
 
 
תיקון חלון ממ"ד - אחים תורתי
 
 
 
 

תחזוקה

 
חלונות סטנדרטיים, אשר עשויים מעץ – נוטים לפתח עמידות נמוכה בטווח הזמן הארוך. לעומת זאת, חלונות ממ"ד מצוידים במעטפות מתכתיות אשר מבטיחות עמידות גבוהה. לעתים, חלונות אשר נבנו לפני שנים רבות מחייבים שיפוץ חדש למניעת קורוזיה. לאחר מכן, למעשה אין צורך בתחזוקה שוטפת של החלונות. חלונות אלה, בסופו של דבר, מיועדים למטרה עילאית של מניעת פגיעה בדיירי הבית – ועל כן, בדיקת הצורך לתיקון החלון חשובה מאוד להמשך תפקודו התקין.
 

עיצוב

 
בעלי בית רבים מתמחרים את בתיהם גם על בסיס האביזרים השונים שבפנים הבית. תיקון מסוג זה עשוי להעלות בצורה ניכרת את ערך הבית. למעשה, לעתים שינוי מסוג כזה יכול להעניק לבית ערך ייחודי אחר הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה חיצונית. ערכו של הבית עשוי לעלות בעקבות זאת - (גם בשל העובדה שחדר הממ"ד נחשב לחיוני בבתים). חברת אחים תורתי בע"מ מציעה מגוון רחב של חלונות מעוצבים, כגון: חלון חד כנפי, דו כנפי צירי לממ"ד, חילוץ קומתי וחלון הדף גז (כל אלה מגיעים במגוון עיצובים ובהתקנות הייחודיות למראה הבית).
 

דרכים לתיקון חלון ממ"ד

 
קיימות מספר דרכים לתיקון. בעל המקצוע יכול למשוך ולהוציא הן את החלקים הפנימיים והן את החלקים החיצוניים של הצוהר – ולהחליפם בחלקים חדישים. בנוסף, במצבים שבהם קיימים פערי איטום – ניתן לבצע עבודות איטום לאזורים ספציפיים בחלון. כמו כן, ניתן להתקין חלקי עזר אשר יתמכו בחלון קיים, ללא צורך בהסרת חלקים קיימים. עבודות זיגוג והחלפת שברים נחשבות גם כן לנפוצות בתיקון החלונות.

 

החשיבות בתיקון חלון ממ"ד ודרכים לבדיקת אטימות המקלט

 
בדיקה לגבי מידת האטימות שלו מבוצעת באמצעות סימון בגיר או בצבע מים. יש צורך בסימון הגומייה שמסביב לחלון בעזרת גיר, ולאחריו יש לנעול אותו ולפתוח שוב. אם המריחה נמצאת עליו בצורה שוטפת – משמע שהחלון אטום. אפשרי ליישם בדיקה זו בעזרת צבע מים, אולם יש להסירו בתום הבדיקה. שיטה נוספת שנעשה בה שימוש היא בדיקה לגבי חדירות האור דרך החלונות.
 
 
לפני
 
חלון ממ"ד לפני תיקון
 
 
 
אחרי
 
חלון ממ''ד
 
 
חלון ממ"ד אחרי תיקון
 
 
 
 
 
מעוניינים לדעת פרטים נוספים אודות תיקון חלון ממ"ד? רוצים להזמין שירות תיקון מיידי? טלפנו אלינו לשיחת חינם ונשמח מיד לעמוד לשירותכם!

לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: 
 
חלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מחלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד, לממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד, לממ"מ
חלון חילוץ קומתיחלון חילוץ קומתי
חלון חילוץ קומתיחלון חילוץ קומתי
חלון דו כנפי הזזה לממ"דחלון דו כנפי הזזה לממ"ד
חלון הדף גז למקלטחלון הדף גז למקלט
חלון הדף גז למקלט 50 מ"מחלון הדף גז למקלט 50 מ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מ