בניית ממ"ד - האחים תורתי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית ממ"ד בבית פרטי - שלבי התכנון

 
אין ישראלי שלא מכיר את חשיבותו של המרחב המוגן, וכיום יש המון אנשים שניצלו בזכות מרחב זה. חשוב לא להתעלם מהצורך במיגון הבית שלכם שבעצם מקנה שמירה בעת מצבים ביטחוניים רגישים על חיי המשפחה, וזה בדיוק הזמן להבין מה כוללת בניית ממ"ד בבית פרטי - שלב אחר שלב כדי שתדעו מה מצפה לכם בתהליך.
 

הצעד הראשון והחשוב מכול כבר מאחוריכם

 
 
רוב הישראלים מבינים את חשיבותו של המרחב המוגן הדירתי, אך אם יזמתם בעצמכם את הקמתו של הממד בבית אתם כבר בדרך הנכונה ולמעשה הצעד הכי חשוב מאחוריכם. מומלץ לא לשמור על שאננות במצבים אלו, ולקחת את העניינים לידיים כשמדובר בחיי אדם. ראשית כל, על השוהים בבית להיות ערניים וקשובים לנהלי פיקוד העורף. מה השלב הבא?
 
בניית ממ"ד בבית פרטי
 
 

האם ניתן להקים ממד בדירה?

 
ייתכן והשאלה נשמעת ברורה מאליו, אך במישור הבירוקרטי יש כמה דברים שתצטרכו לדאוג להם כדי להמשיך בתהליך. לפני שתדברו עם חברת לבניית מרחבים מוגנים ותזמינו אותה אליכם, יש צורך להשיג היתר בנייה. היתר הבנייה נוח מאוד לבניית החדרים כי כך יינתן פיקוח מהמדינה על הגנת האזרחים. חשוב מאוד להבין היכן ניתן לבנות את החדר וכמובן האם יש צורך בהקמה חיצונית לבית או להפוך את אחד החדרים למרחב מוגן. תמ"א 38 יכולה מאוד לעזור במקרים האלו, אך לעתים יש צורך באישור השכנים על מנת להמשיך בתהליך זה.
 

שלבי תכנון בניית ממ"ד בבית פרטי

 
ישנם כמה שלבים חשובים שעליהם ניתן לשים דגש בבחירת חברת לבניית ממ"ד פרטי בבית:

 
 

לבצע סקר שוק

 
אחרי שהבירוקרטיה מאחוריכם, קיבלתם את אישור השכנים ואולי ההחלטה הייתה כוללת לכל הדיירים, הגיע הזמן לבחור את החברה המתאימה. על מנת למצוא את החברה המקצועית והטובה ביותר - מומלץ לבחור חברה שבנייד חדר ממ"ד היא תחום שגרתי עבורה, כזו שמעניקה שירות וניסיון כבר שנים רבות ויש עליה המלצות בתחום. תבצעו סקר שוק ותגיעו לתוצאות טובות.

 

תכנון בניית ממ"ד בבית פרטי על פי התקנים הנדרשים

 
אחרי שבחרתם את החברה המתאימה, אפשר להתחיל בתכנוני בניית ממ"ד בבית הפרטי שלכם יחד עם החברה. התכנון חייב לכלול את כל האלמנטים שיהיו בו, ולא הכול נתון לבחירה שלכם. יש תקנים שחייבים לעמוד בהם על פי פיקוד העורף, כמו למשל: עובי הקיר והרכבו, התשתיות שמחוברות אליו והדלת שחייבת להיות עשויה מפלדה חזקה.

 

בחירת מיקום ועיצוב הממ"ד

 
מה שכן ניתן לבחירה הם החלונות וסוג הדלת, כמו גם מיקום הממד עצמו. החדר המוגן יכול להיות כתוספת בנייה לכל הבניין או הפיכת אחד החדרים לחדר מוגן וזה לפי בחירתכם ובהתאם למצב. את הדלת ניתן לבחור על פי סוגה, כאשר דלת הציר היא הנפוצה ביותר אך דלת הזזה יכולה להיות פתרון דקורטיבי והולם יותר. חלון הדף יכול להיות שימושי מאוד ואם חשוב לכם שהוא יהיה שימושי ומעוצב גם בתור חדר רגיל, כדאי להשקיע בו.

 
בניית ממ"ד בדירה
 

בניית מרחב מוגן בבית פרטי עם מקצוענים בלבד

 
אם אתם רוצים להיות בטוחים, אתם צריכים לבנות את הממד עם חברה אמינה. אנו באחים תורתי מציעים לכם את השירות הכי מקצועי שיש כאשר יחס אישי ושירות לקוחות הם ערכים שמלווים אותנו כבר שנים רבות. אנו מחזיקים בכל ההיתרים והרישיונות ועובדים רק עם חומרים תקניים שמאושרים על ידי פיקוד העורף, בהנחיות שמתעדכנות כל הזמן כדי לספק ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך.


 
מעוניינים בבניית ממ"ד בדירה או בבית פרטי?
חייגו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ חינם, ונשמח לעמוד לשירותכם!