אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
5
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258708
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיפוץ מקלטים

 
האם המקלט שבשימושכם ישן מאוד? האם אתם בטוחים שהוא עומד בכל התקנים הדרושים? מקלט, כמו כל מבנה אחר, זקוק לשיפוצים וחידושים תקופתיים.
 
 

שיפוץ מקלט על ידי צוות מומחים

 

מה צריך לבחון במהלך שיפוץ מקלט?

 
  • מערכת סינון האוויר
  • תקינותם של הדלתות והחלונות
  • איטום של המקלט
  • תקינותם של השירותים
 
 
 
אחים תורתי - שיפוץ מקלטים
 
 
 
 

מי אחראי על שיפוץ מקלט?

 
במרבית הבתים החדשים המקלטים ממוקמים בתוך דירותיהם של האנשים, כמו גם במרבית הבתים הפרטיים. במקרים אלו שאלת האחריות ברורה לחלוטין, והיא מוטלת על בעל המקלט. במקרים בהם מדובר בממ"ק – כלומר חדר ביטחון המוצב בקומה בבית משותף, האחריות על תקינות החדר הזה נופלת על ועד הבית או על החברה שמתחזקת את הבית. במקרים של מקלט ציבורי – העירייה היא האחראית על תחזוקה שוטפת. אנו, כאזרחים הדואגים לביטחוננו, צריכים לוודא שהמקלט תקין ומוכן לשימוש מיידי. במקרים שבהם המקלט באחריותנו יש לשים לב לכל תקלה שנוצרת בחדר הביטחון. במקרים בהם עולה בכם החשש שהמקלט המשותף אינו מתוחזק כראוי, אפשר ורצוי לפנות לגורם האחראי.
 

משפצים מקלט עם אנשי מקצוע מובילים

 
חברת האחים תורתי עוסקת בתחום שיפוץ מקלטים מזה שנים רבות, ובתקופה זו צברה ניסיון רב במציאת פתרונות זולים וטובים עבור לקוחותיה. אם אתם זקוקים לבדיקה או לשיפוץ מקלט, אתם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות משירות של אנשי מקצוע מובילים. אנו נספק לכם אינדיקציה טובה בנוגע לחלקים הדורשים תיקון ונספק לכם את המוצרים ואת השירותים הדרושים.
מרחב מוגן הינו עניין של הכרח בכל אזורי הארץ, ואין לנו את המותרות לזלזל בתקינותם של המקלטים. תגלו ערנות ותפנו אל הגורם האחראי על המקלט בכל תקלה שנתקלתם בה.
 


לשירות שיפוץ מקלטים והצעת מחיר אטרקטיבי צלצלו עכשיו: