בניית ממ"ד - האחים תורתי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קיצור דלת ממ"ד

 
אחת התופעות המוכרות לאחר שאתם משפצים את הבית שלכם ומחליפים את הריצוף, הוא המצב שבו דלתות השונות בחדרים, מתחילות לשחוק את הריצוף החדש. הסיבה לכך היא שהגובה של הריצוף החדש השתנה (לעתים הוא אף הונח על הריצוף הישן), וכעת נוצר מצב שבו החלק התחתון של הדלת נוגע ממש בריצוף ושוחק אותו, וכתוצאה מכך - שניהם עלולים להיות בבעיה. כשמדובר על דלתות רגילות, הדרך לפתור את הבעיה היא פשוטה מאד - פשוט מקצרים את הדלת, ויוצרים יותר ריווח כאן הפעולה מסתיימת. אולם, מה בנוגע אל קיצור דלתות ממ"ד? כאן כבר מדבור על עניין מאתגר הרבה יותר, שחברת האחים תורתי תוכל כמובן לספק לו את המענה הולם. אבל למה זה מורכב כל כך מלכתחילה?
 

להכיר את הבעיה ואת השירות

 
  • תפקידה של דלת הממ"ד - כדי להבין את האתגר של קיצור דלתות ממ"ד, חשוב להבין מה התפקיד של הדלתות בעצם. ככלל, הממ"ד צריך להיות חדר אטום לחלוטין, שתפקידו להגן עלינו הן מפני נפילה של טילים ורסיסים שונים - והן להגן עלינו מפני מצב של מתקפה ביולוגית או כימית, כאשר גז רעיל עלול לחדור פנימה. כאן בדיוק הדלת משמשת בתפקיד החשוב שלה, משום שבמצבה הרגיל, יש לה איטום מושלם בזכות שכבת הגומי שעוטפת אותה. כך, כשהדלת נעולה במצב אטום, היא יכולה למנוע חדירה של גזים פנימה, וכך אפשר לשמור על אוויר נקי (ו/או עם מערכת הסינון שמותקנת בממ"ד ושקיימת לפי הוראות פיקוד העורף).

  • מה קורה כשהדלת מתקצרת? - כעת, אפשר להבין מדוע קיצור דלתות ממ"ד נחשב לעניין מורכב יותר מאשר קיצור של דלתות רגילות. אין שום בעיה בקיצור דלתות רגילות, משום שממילא הן לא אמורות להיות בשום שלב אטומות לגמרי. אולם, כאשר מתחילים לקצר את דלת הממ"ד עולה כמובן אתגר מסוים - הרי כעת נוצר רווח בין הדלת לבין הריצוף, ואותו רווח מונע מהדלת להיות אטומה - ומכאן שהיא איננה עמידה לחלוטין נגד מתקפת גזים.

  • אז למה בכל זאת לקצר באופן תקני? – בחברת אחים תורתי מקצרים את הדלת באופן תקני ע"י הגעה לבית הלקוח להתקנת סף חדש, לקיחת הדלת למפעל וקיצורה באופן תקני ומובן החזרתה והתקנתה בבית הלקוח. האלטרנטיבה של ממ"ד ללא דלת היא לא אופציה.
 
אתם מוזמנים לפנות לאחים תורתי ולהזמין מאתנו את השירות של קיצור דלת הממ"ד, כשאנו מתחייבים לעבודה מקצועית שתפגע כמה שפחות בדלת שלכם. השאירו את פרטיכם כאן באתר, ונוכל להתחיל בעבודה איכותית ומהירה.
 
 
קיצור דלת ממ"ד - אחים תורתי
 
 
 

מבצע בתורתי!!!

קיצור דלת ממ"ד במחיר מיוחד!

מעוניינים?
 צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם
 
 
 
 
אחים תורתי – לקבלת ייעוץ ולהזמנת דלת הדף רסיסים התקשרו עכשיו!
 
אחים תורתי מתקינים גם חלונות ממ"ד, ממ"ד וממ"ק. למידע נוסף על חלון לממ"ד