אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
5
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258708
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודה בסנפלינג

 
היכן נכנסת עבודה בגובה בימינו? כיום כמעט כל תחום שעוסק בתחזוקה, מפעלים, בנייה והשכרת ציוד לבניין מתעסק גם בתחומי עבודות מסוג זה, אומנם לא נחשבת להכי בטיחותית, אך בתחומים הללו אין כל כך ברירה לכן מאוד חשוב גם לעובד וגם ללקוח להישמע להוראות הבטיחות.

 

מי מותר להעסקה?

 
 
חברות המעסיקות עובדים בתנאים ייחודיים, כמו של אלה העובדים בגובה,
מחויבות לנקוט באמצעי בטיחות מתוגברים על מנת להבטיח את שלומם של העובדים.
החברות בתחום זה חייבות להעסיק אך ורק עובדים שאינם קטינים ואשר עברו הכשרה
מיוחדת מטעם מדריך מוסמך לעבודה מסוג זה (תוך הנפקת והצגת אישורים תקפים
המציינים את מעבר ההדרכה).

 
 
 
עבודה בסנפלינג - אחים תורתי
 
 
 
 

מה חשוב מאוד לוודא לפני תחילת העבודה בסנפלינג?

 
תקנות עבודה בסנפלינג מדגישות כי על העובד להיות במצב אופטימאלי לפני תחילת המלאכה. היות ותנאי עבודה קיצוניים שכאלה מהווים סכנה ישירה על שלום העובד, יש לוודא כי העובד אינו נמצא תחת השפעות סמים או אלכוהול, וכן שאינו סובל מבעיות פיזיות כלשהן.

 

על החברות לספק לעובד-

 
החברות העסקיות שמעסיקות עובדים אלה מחויבות לספק להם את כלל אמצעי הבטיחות הדרושים בזמן ביצוע העבודות. חברה חייבת לספק לעובדיה ציוד ואמצעים תקינים, ואסור עליה להעסיק עובד אשר אינו מאובטח בכל זמן עבודתו באחת מן המערכות הבאות: מערכת למניעת נפילה, מערכת לבלימת נפילה ומערכת מיקום ותמיכה המשולבת במערכת לבלימת נפילה. בנוסף, על החברה לוודא שבכל זמן ביצוע העבודה – העובד יהיה מחובר לרתמות בטיחות.
 

מאפיינים באמצעי הבטיחות

 
ראשית כל, רתמת הבטיחות שתסופק לעובד תהיה מסנפלינג בסופג אנרגיה, אשר ישולב ברתמות (כמובן לפי סוג הציוד שנעשה בו שימוש). כמו כן, אמצעי הקשירה מחויב להיות איכותי ולספק אמצעי עזר לצמצום סנפלינג הנפילה. בנוסף, החברה תקפיד על ביצוע בדיקות איכות של כלל הציוד שמספקת, ובמידה ותגלה פגם כלשהו בציוד תחליף אותו באופן מידי.

 

תנאים בשטח המעוגנים בתקנות הדרושות

 
יש צורך בסימון אזורים בשטח המקום, אשר עשויים להוות סכנה פוטנציאלית לשלום האזרחים וכן הציוד במקום. בזמן העבודה, יש לדאוג לעובדים נוספים אשר יימצאו במפלס הקרקע וידאגו לניהול הבטיחותי באזור. בנוסף, לעובדים אלה יהיה קשר עין עם העובדים בסנפלינג, כך שיוכלו להכווין אותם בעבודתם וגם להפסיקה או לדחותה במקרה הצורך. תקנות עבודה בסנפלינג מחייבות כי העבודה תיעשה אך ורק בתנאי מזג אוויר נאותים – במצבים שבהם יש רוחות חזקות או גשמים יש להישמע להנחיות בטיחות מפורשות בנושא.

 

תקנות של חדר ממד

 
חדרי ממד חשובים ביותר להגנה מפני פגיעות פוטנציאליות, ומהווים מצרך חיוני עבור כל הישראלים (ובכל רחבי הארץ). במדינה שמאוימת מצפון ועד דרום – חדר ממד מהווה פתרון חשוב לשמירה על ביטחון דיירי הבית. על פי התקנות – חדר ממד יהיה לא פחות מ-9 מ"ר נטו, גובהו המינימלי יהיה 2.5 מטרים, מספר הקירות החיצוניים סביבו לא יעלה על 2, הקירות החיצוניים ייבנו בעובי מינימלי של 25 ס"מ ואילו הקירות הפנימיים ייבנו בעובי מינימלי של 20 ס"מ. בנוסף, בכל חדר שכזה יימצאו דלתות וחלונות הדף, צינורות אוורור וחלון אלומיניום. חברת תורתי בע"מ נחשבת לחברה מנוסה ומקצועית בתחום, ומספקת את כלל הנדסת המיגון הנדרשת על-פי התקנות המקובעות בחוק.
 

מעוניינים לדעת עוד אודות חלונות ממ"ד, חלונות הדף ואמצעי מיגון נוספים? צלצלו עכשיו בחינם! – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו:


 
 
 
חלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מחלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד, לממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד, לממ"מ
חלון חילוץ קומתיחלון חילוץ קומתי
חלון חילוץ קומתיחלון חילוץ קומתי
חלון דו כנפי הזזה לממ"דחלון דו כנפי הזזה לממ"ד
חלון הדף גז למקלטחלון הדף גז למקלט
חלון הדף גז למקלט 50 מ"מחלון הדף גז למקלט 50 מ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מ