אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודה בגובה

 
עבודה בגובה נחשבת למסוכנת, אך במקרים רבים לא ניתן להימנע ממנה. היות ומבנים רבים בנויים בגבהים שלא היו מוכרים בעבר, ניכר כי תחזוקם ותפעולם יכול להיעשות רק באמצעות העובדים המיומנים המוכשרים לעבודה בגבהים.
 

שילוב המקצועיות וכללי הבטיחות בקרב העובדים

 
 

עובדים אלה נדרשים למיומנויות ייחודיות אשר עשויות למנוע מצבים מסכנים חיים.
הנחה מוטעית בתחום זה היא שהתייחסות לאנשים אשר מבצעים עבודות בגובה
מתמקדת רק בכאלה שעובדים בגורדי שחקים המתנשאים לעשרות מטרים. עם זאת,
אין הדבר נכון – ולמעשה, כל עובד אשר מבצע את עבודתו מעל למפלס הקרקע משויך
בקטגוריה זו.
 
 
 
עבודה בגובה - אחים תורתי
 
 
 
 

האם כרוך סיכון?

 
חברות המתעסקות בעבודה בגובה מחויבות לוודא כי הן מעסיקות עובדים מיומנים ובעלי ניסיון. במקרים בהם מאמנים את העובדים, יש להצמיד אותם לעובדים מנוסים יותר. רמת הריכוז שנדרשת בעבודה בגובה הנה גבוהה – לא רק שהעובד מתבקש לבצע עבודתו בצורה יעילה ומקצועית אלא הוא מחויב כל העת ליישם את תקנות הבטיחות ולהפעיל תמרונים שונים על מנת להצליח בעבודתו.

 

הוראות בטיחות עבור עובדים המועסקים בעבודה בגובה

 
בדיוק כאן אנחנו נכנסים. חברת אחים תורתי מתמחה בייצור חלונות למרחבים מוגנים דירתיים, וכן חלונות הדף למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מ).
 

על מה חשוב להקפיד לפני תחילת העבודה?

 
בבנייני מגורים או משרדים – ניכר כי נעשית עבודה לאיטום נזילות וכן לתיקון אמצעים שונים המותקנים על גבי הגג (כמו דודים או אנטנות). ניתן להבין מכך, שעבודה בגבהים כוללת מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע. על כל בעל מקצוע שעובד בגג לסמן לפני תחילת העבודה בסימני אזהרה ברורים לגבי תחומי העבודה שהוא מסוגל (מבחינה בטיחותית) לעבוד בהם.

 

הוראות בטיחות חשובים עבור עובדים המשתמשים בסולמות

 
כאמור, עבודה בגובה איננה כוללת רק עובדים שמבצעים עבודות בשחקים. למעשה, מרבית העבודות נעשות בגובה של מספר מטרים בודדים מעל לפני הקרקע. עובדים אלה נעזרים בסולמות על מנת להגיע לנקודות הציון המבוקשות (בדרך כלל לתיקון חלונות או להעברת אביזרים דרך החלונות). עובדים אלה מחויבים, על פי תקנות בטיחות העובד והלקוח, להציב סולם אך ורק כאשר הוא נשען על שני זקפיו שתי נקודות יציבות המצויות באזור המפלס. הצבת חלקו העליון של הסולם בצורה המאפשרת את השענתו על שני זקפיו (כמו גם על גזע עץ או כל פינה של מבנה) מהווה סכנה בטיחותית חמורה ויש להימנע ממנה.

 

חלון פנטסטי רק אצל אחים תורתי!

 
אם אתם משפצים את הבית או עוברים לבית חדש, וזקוקים להתקנת חלון לממ"ד או חלונות הדף חדשים או אם אתם מנהלים את ועד הבית בבניין משותף ואתם מעוניינים להחליף את חלונות המקלט או את דלתותיו – חברת אחים תורתי כאן לשירותכם. החברה מתמחה בייצור חלונות ממ"ד, חלונות הדף ודלתות מיגון למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים, ותייצר עבורכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יגיע למקום לביצוע מדידות מדויקות ויספק לכם ייעוץ לבחירת החלון הנכון. התוצאה - תוך זמן קצר תהיו מוגנים ובטוחים.
 

מעוניינים לדעת עוד אודות חלונות ממ"ד, חלונות הדף ואמצעי מיגון נוספים? צלצלו עכשיו בחינם! – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו:


 
 
חלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מחלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד, לממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד, לממ"מ
חלון חילוץ קומתיחלון חילוץ קומתי
חלון חילוץ קומתיחלון חילוץ קומתי
חלון דו כנפי הזזה לממ"דחלון דו כנפי הזזה לממ"ד
חלון הדף גז למקלטחלון הדף גז למקלט
חלון הדף גז למקלט 50 מ"מחלון הדף גז למקלט 50 מ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מ