בניית ממ"ד - האחים תורתי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סולמות מילוט

 

לא מתפשרים על איכות – גם בסולמות מילוט

 
 
אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון ובבניית המקלט, המשמש לנו כמקום מפלט בטוח ומגן בשעת סכנה, הוא נושא הגישה: היכולת לצאת ולהיכנס במהירות מהמרחב המוגן בהתאם לצורך, וזאת בדרך כלל דרך פתחי יציאת החירום ובעזרת סולם מילוט.
 
כאשר מציידים את המקלט בפריטי המיגון והמבנה הדרושים, אסור להתפשר באיכותו של כל פריט, ולו הסטנדרטי ולכאורה השגרתי ביותר. סולמות מילוט שאינם תקינים, או שלא הותקנו וחוזקו למבנה בצורה בטוחה ומהימנה, יכשילו אותנו בזמן אמת, ויפגעו קשות בנוחותה ובבטיחותה של הגישה שלנו אל המקלט וממנו אל העולם החיצון.
 
לכן, ציוד למקלט ולמרחב המוגן קונים רק אצל יצרנים המתמחים בתחום: אחים תורתי בע"מ הנדסת מיגון - חברה ותיקה בעלת 40 שנות ניסיון ומוניטין בייצור כל פריטי המיגון החיוניים לשמירה על ביטחונכם במקלטים ובמרחבים מוגנים.
 
 
 
סולם מילוט
 
 
 
 

זקוקים לסולם מילוט/סולם קבוע לקיר?

 
בחברת אחים תורתי נשמח לספק לכם חבילות של מוצרים בתחום או פריטים בודדים, בהתאם לצורך. כל המוצרים, סולם קבוע לקיר ודלתות הדף ועד לצינורות האוורור, מצוידים בתווי תקן של מכון התקנים הישראלי, והינם עומדים בדרישות המחמירות והחיוניות של תקנות פיקוד העורף ובתקני האיכות ISO 9001:2000. ניסיוננו נרתם לעזרתכם גם בהתקנה מקצועית וקפדנית של הסולמות ופתחי החילוץ והחירום הסמוכים להם.
 
רק כך תוכלו לדעת בוודאות ובלב שקט, שהמקום הבטוח שלכם אכן ימלא את תפקידו בצורה נאמנה, וישמור על חייכם בזמן אמת – תוך גישה נוחה למקום ושהייה בטוחה בתוכו, עד לצפירת ההרגעה.