אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרחב מוגן קומתי - ממ''ק

 
כפי שידוע לכולנו, ישראל נתונה כמעט בכל רגע נתון לאיומים בדבר שיגור טילים לעברה, וזאת בשל יחסיה המתוחים עם מדינות ערב. במקרה, חלילה, שאיומים אלה יצאו אל הפועל, הרי שכולנו נהיה חשופים לסכנות היכולות לנבוע הן מהפגיעה עצמה של הטיל במבנה והן מהחומרים הכימיים שהטיל עלול לשחרר אל חלל האוויר.
מסיבות אלה, ברגע שאנחנו שומעים אזעקה באזורנו, עלינו לתפוס מחסה במקום מוגן. אמנם, היום הקבלנים מחויבים לבנות ממ"ד – מרחב מוגן דירתי בכל אחת מהדירות החדשות שהם בונים, אולם בעבר לא היה חוק שחייב בנייה שכזאת ולכן בדירות רבות אין חלל מוגדר שבטוח להסתתר בו.
במבנים ישנים יש מרחבים בטוחים אחרים, ובהם מקלט או ממ"ק (מרחב מוגן קומתי). במוסדות קיים מרחב שנקרא ממ"מ – מרחב מוגן מוסדי. מרחבים אלה נבדלים ביניהם בעיקר בגודל – כאשר ממ"ד מותאם לפחות אנשים, ממ"ק מותאם למספר משפחות, מקלט – לכל דיירי הבניין וממ"מ – לכל הנמצאים במוסד.
 

כל השירותים – תרתי משמע

 
 
כשנמצאים במרחב מוגן דירתי, חשוב להיות מצוידים על מנת שתוכלו לשהות שם במשך כל זמן שיידרש. אחרי הכול, כשנופלים טילים אין לדעת כמה זמן תימשך המתקפה וכמה זמן נצטרך "לבלות" במרחב המוגן. לכן, אם יש ברשותכם מרחב דירתי מומלץ מאוד לוודא שדלתות החדר נסגרות בצורה תקינה ושאתם מצוידים במזון שיכול להספיק לשעת חירום. אם אתם מתכוונים להתפנות אל מרחב משותף כגון ממ"ק או ממ"מ, חשוב לוודא שהוא מצויד בכל הדרוש: דלתות הדף שיעצרו את הדף הטילים, שירותים כימיים שיאפשרו לכולם לעשות את צרכיהם בפרטיות ובבטחה, צינורות אוורור, סולם ליציאת חירום וכד'. כל אלה חשובים ביותר גם על מנת לשמור עליכם בטוחים וגם על מנת לאפשר לכם תנאים יחסית סבירים כשאתם שוהים לזמן בלתי ידוע מראש במרחב קטן וצפוף.
 
 
 
ממ"ק-שירותים כימיים
 
 
 
 

אחים תורתי לשירותכם

 
אחים תורתי משווקת מגוון מוצרים שיסייעו לכם לשמור על בטיחות במרחבים המוגנים ויהפכו את השהות בהם להרבה יותר נסבלת. החברה מתמחה בייצור דלתות הדף וחלונות למרחבים מוגנים על פי הזמנה, וכן משווקת שירותים כימיים המיועדים במיוחד להצבה במרחבים שכאלה. החברה שמה דגש על איכות ועל אמינות, ומשרתת לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים רבים בכל רחבי הארץ.

 
לקבלת מידע נוסף אודות המוצרים למרחב המוגן שמשווקת החברה ולביצוע הזמנות – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!