אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חלונות ממ''ד

 
במדינת ישראל, אנו מצויים במצב שבו ארצנו מוקפת באויבים, ולא אחת נקלעים למצב של התקפת טילים כאשר הצד השני מנסה להשיג משהו, לחולל שינוי בדרכי מלחמה או למשוך תשומת לב. לכן, אם חס וחלילה מתחילה מתקפת טילים על ישראל, או אפילו רק התרעה או ספק לאיום טילים, אנחנו לא מהססים, בידיעה שעלינו לנקוט במשנה זהירות ולהיכנס אל המרחב המוגן, שיגן עלינו מפני ההדף ושאר נזקי הטילים. יתרה מכן, על מנת שאכן נהיה מוגנים, חשוב שיותקנו בחדר המוגן חלונות ייעודיים.
 
חלונות ממ"ד - אחים תורתי
 

מהם חלונות לממ"ד?

 
 
חלונות ממ"ד הינם חלונות מוגני הדף, המותאמים למרחב מוגן דירתי, ומטרתם לספק הגנה מרבית במקרה של נפילת טילים או מפני זעזועים ורעידות שנגרמו כתוצאה מההדף. לשם כך, כאשר אתם באים לתכנן את הבית, חשוב מאוד לבנות את החדר המוגן בשילוב חלונות הדף ייעודיים לנושא. בנוסף, מומלץ לתכנן את הבנייה עם חברה המתמחה בייצור חלונות מסוג זה, על מנת שהעבודה תיעשה בצורה המקצועית ביותר והביטחון שלכם יהיה מובטח.
 
 

אחים תורתי - חלונות למקלט ולממ"ד במגוון עיצובים

 
כמובן שאין צורך להתפשר על המראה של חלון לממ"ד. הוא אינו צריך להיות מגושם ובעל מראה מאיים בהכרח. היום ישנם חלונות מיגון בצבעים שונים ובעיצובים מגוונים, המשתלבים היטב במראה הכולל של הדירה ואינם גורמים למתח או יוצרים אווירה מאיימת.
 

אחים תורתי – חלונות הדף במגוון עיצובים ובמבחר צבעים

 
בדיוק כאן אנחנו נכנסים. חברת אחים תורתי מתמחה בייצור חלונות למרחבים מוגנים דירתיים, וכן חלונות הדף למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מ).
 

סוגי חלונות ממ"ד

 
  • חלונות ממ"ד / ממ"מ – חלון ממד הזזה חד כנפי, חלון דו כנפי צירי, חלון דו כנפי הזזה.
  • חלונות חילוץ – חלונות חילוץ קומתיים במגוון עיצובים.
  • חלונות הדף למקלט – חלונות המותאמים להתקנה במקלטים.
 
חלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מחלון חד כנפי הזזה לממ"ד, לממ"מ
חלון לממ"ד דו כנפי ציריחלון לממ"ד דו כנפי צירי
 חלון חילוץ קומתי לממ"ד צד שניחלון חילוץ קומתי לממ"ד צד שני
חלונות לממ"ד - חלון חילוץ קומתיחלונות לממ"ד - חלון חילוץ קומתי
חלון דו כנפי הזזה לממ"דחלון דו כנפי הזזה לממ"ד
חלון לממ"ד - חלון הדף גז למקלטחלון לממ"ד - חלון הדף גז למקלט
חלון הדף גז למקלט 50 מ"מחלון הדף גז למקלט 50 מ"מ
חלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מחלון דו כנפי צירי לממ"ד ולממ"מ
 

קל לתפעול ומשתלב בעיצוב הכללי

 
השימוש בחלונות הייעודיים למרחבים המוגנים שאנו מייצרים, הינו קל ונוח. חלונות ההזזה נעים על פני מסבים, המאפשרים תנועה קלה של החלון בנוסף, החלונות וכנפיהם מסופקים ללקוח לאחר שעברו תהליך גלוון, מה שמקנה להם עמידות לאורך זמן וכמובן שמירה בטוחים והגנה בצורה הטובה ביותר. את החלונות ניתן להתקין במבנים שנבנו בכל שיטות הבנייה, ולאחר ביצוע גימור טיח הם משתלבים בצורה מיטבית בקיר הקיים.
 

אחים תורתי – ואתם מוגנים

 
אם אתם משפצים את הבית או עוברים לבית חדש, וזקוקים להתקנת חלון לממ"ד או חלונות הדף חדשים או אם אתם מנהלים את ועד הבית בבניין משותף ואתם מעוניינים להחליף את חלונות המקלט או את דלתותיו – חברת אחים תורתי כאן לשירותכם. החברה מתמחה בייצור חלונות ממ"ד, חלונות הדף ודלתות מיגון למקלטים ולמרחבים מוגנים מוסדיים, ותייצר עבורכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יגיע למקום לביצוע מדידות מדויקות ויספק לכם ייעוץ לבחירת החלון הנכון. התוצאה - תוך זמן קצר תהיו מוגנים ובטוחים.
 

לקבלת מידע נוסף אודות ייצור חלונות ממ"ד, חלונות הדף ואמצעי מיגון נוספים – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.