אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חלונות הדף

 
חלונות הדף של אחים תורתי – טכנולוגיה עם ותק של למעלה מ- 30 שנה.
 
להזמנת כל סוגי חלונות ההדף חייגו 072-2160433
 
 
בחברתנו ניתן למצוא את כל סוגי חלונות ההדף:
 
  • חלונות הדף למקלט
  • חלונות הזזה חד כנפיים
  • חלונות ציריים דו כנפיים
  • חלונות הזזה דו כנפיים ועוד
 
 
 
חלונות הדף
 
 
 
 

חלונות הדף איכותיים – בשביל הביטחון שלכם

 
שראל היא מדינה למודת מלחמות, ולכן חלונות הדף איכותיים הם לא מותרות אלא צורך ביטחוני אמיתי. מעבר לזאת, ציוד זה צריך להיות נוח לשימוש, ובמיוחד אם הוא מוצב בדירות מגורים. חברת אחים תורתי בעלת ניסיון רב בתחום ייצור חלונות הדף, ובמשך 30 שנות פעילותה בתחום למדה לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר. מוצרי החברה גם נוחים לשימוש, ולכן נהנים מביקוש רב הן בקרב הקבלנים, והן בקרב הציבור הפרטי.
 

חלונות הדף מעוצבים

 
חלונות הדף נועדו כדי להגן עלינו מפני טילים, ולמרות זאת המראה שלהם לא צריך להזכיר לנו על הסכנה התמידית הרובצת מעלינו. עיצוב מיוחד וחדשני בצבעים אופנתיים מאפשר לנו לשלב רמת בטיחות גבוהה עם עיצוב מיוחד. חלונות הדף מעוצבים מאפשרים לשלב את אמצעי הביטחון בחיים השוטפים שלנו ללא כל בעיה, ואנו עושים זאת באלגנטיות רבה. אם אתם רוצים ביטחון מבלי לוותר על עיצוב, אחים תורתי זה הכתובת שלכם להזמנת חלונות הדף
 

חלונות הדף העומדים בכל התקנים

 
במשך שנות פעילותנו הרבות בתחום ייצור אמצעי מיגון בכלל וחלונות הדף בפרט, למדנו להתאים את המוצרים לדרישות התקן של פיקוד העורף והרשויות המקומיות. אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות, גם עם קבלנים העובדים על מבנים חדשים וגם עם ועדי בתים המשפצים את המקלט הקיים בביתם. המוצרים שלנו נבנים בהתאם לצרכים המיוחדים של כל לקוח ולקוח בהיבט של עיצוב ומידות. הלקוחות של אחים תורתי יכולים להיות בטוחים שהם קיבלו את המוצר הטוב ביותר.
 
חלונות הדף איכותיים ומעוצבים מזמינים מהאחים תורתי.