אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלת הדף

 

דלת הדף – שקט נפשי במרחק נגיעה

 
אצלנו תמצאו את כל סוגי דלתות ההדף בתחום:
  • דלת הדף למקלט או לממ"ד
  • דלת הדף רסיסים חד כנפית
  • דלת הדף רסיסים דו כנפית
  • דלת הדף גז
  • דלת הדף הזזה ועוד

חברת אחים תורתי עוסקת בתחום ציוד מיגון מזה 30 שנה. בתקופה זו החברה צברה ניסיון מקצועי רב המאפשר לה להיות שם עבור לקוחותיה בכל אשר יצטרכו. אנו שמחים להעניק את הייעוץ הדרוש ולייצר את המוצר הדרוש לכל לקוח ולקוח.
 
 

עמידה בתקנים כערובה לאיכות

 
על מנת להבטיח את יעילותו של המוצר, אנו מקפידים על עמידה בתקנים הנהוגים בענף המיגון. כל דלת הדף היוצאת משערי חברת אחים תורתי מותאמת לכל התקנים המוגדרים. אנו דואגים להתעדכן בכל שינוי שחל בתחום, ולו הקטן ביותר, זאת במטרה לספק את המוצר העדכני ביותר ללקוחותינו.
 

החלפה וחידוש לדלת הדף

 
חידוש ושדרוג בתחום המיגון מאפשר להפוך את המרחב המוגן למוגן יותר, ולא פחות חשוב, לנוח יותר לשימוש. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מבחר מרשים של דלתות הדף עמידות המתאימות לצרכים שונים ומשתנים. המבחר הגדול והמוצרים האיכותיים מאפשרים ללקוחותינו לשפר את רמת המיגון כמו גם את נוחות השימוש בדלתות ההדף.
 
 
 
דלת הדף
 
 
 
 

מוצרים בלעדיים ואיכותיים

 
דלתות ההדף של האחרים תורתי מעוצבות ונבנות בידי צוות מומחים רב תחומי, ומיוצרים באופן בלעדי בחברה. למוצרי האחים תורתי תו תקן של מכון התקנים ואישור של פיקוד העורף. מעבר לתהליך הייצור, אנו מעניקים גם שירותי התקנה ובדיקת תקינות. השלמת תהליך התקנה או החלפה של דלת הדף נועדה להבטיח את יעילותן של דלתות ההדף.
 
אחים תורתי – הביטחון שלכם בידיים בטוחות! לקבלת ייעוץ ולהזמנת דלת הדף התקשרו עכשיו למספר 072-2160433