בניית ממ"ד - האחים תורתי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות ביטחון

 
 
בין אם בנינו בית חדש או שיפצנו את הישן, כדאי שנשים לב לדבר אחד שלא נשכח: הדלתות. ישנם מספר סוגי דלתות וביניהם דלתות עץ וגם דלתות ביטחון. דלת היא החזית של הבית, מה שכל אחד שאפילו לא נכנס לביתנו יבחין בו ויתרשם. אך עוד לפני שנחשוב על העיצוב של הדלת או איך נתאים אותה לשאר הדלתות או לעיצוב הבית, צריך לזכור שמעל הכול היא צריכה להקנות לנו ביטחון.

 

דלתות ביטחון - ממ"ד מאפיינים

 
דלתות ביטחון הן דלתות חזקות במיוחד שקשה מאוד לפרוץ. בנוסף, מדובר בדלתות המתאימות לחדרי ביטחון והן מוסיפות להגנה מפני ירי טילים. הדלתות מחוברות למשקוף הדלת ומהוות חלק מהקיר עצמו כך שפריצתן קשה עד כדי בלתי אפשרית. אמנם היום מקרי שוד וגניבה רבים קורים בדרכים יצירתיות כמו פרצה בקיר או כניסה מהחלון, אך עדיין דלת שמקנה חוסר ביטחון לבית יכולה להגדיל את הסיכוי שנחווה מקרה של פריצה. דלת כזו יכולה למנוע את חדירתם של הטילים לתוך החדר. לא מדובר רק על מנעול חזק אלא על ציר הדלת והדלת עצמה שאמורה להיות חזקה ויציבה.

 

לשקול טוב את האפשרויות לפני שקונים דלת כניסה

 
דלתות כניסה הן גדולות יותר וחשובות יותר מדלתת פנים ולכן ישנם הבדלים במחירים וגם בזמני ההתקנה. דלת כניסה יכולה להגיע גם למחיר של אלפי שקלים לעומת דלת פנים שיכולה לעלות גם כמה מאות שקלים ועד אלף בלבד. כדאי לשקול רכישה של דלת ביטחון כיוון שמדובר ברכישה חדפעמית שנשארת לזמן רב וכמעט תמיד למשך כל חיינו, וכיון דירות רבות כבר מגיעות עם דלתות ביטחון תלוי אם הדירה חדשה או ישנה. דלתות ביטחון מתאימות לא רק לבתים פרטיים ולדירות אלא לכניסות לבנייני מגורים גדולים.

 

מה חשוב לדעת על דלתות ביטחון

 
ראשית, דלתות ביטחון חייבות להיבחר לפני שלב הטיוח כיוון שעם סיום שלד הבית צריך להתקין את המשקוף כדי שיהיה זהה לדלת שתותקן בהמשך. אסור גם לשכוח את העיצוב כיוון שעדיין מדובר בדלת שתהיה חזית ביתנו ולא רק תשמש הגנה נגד פריצות. אמנם כל זיגוג או תוסף על הדלת יוביל לעלייה במחיר אך חשוב לא להתפשר ואם כבר בוחרים דלת, כדאי לעצב אותה ולהוסיף לה לפי נראות עיננו.

 

זקוקים לדלתות ביטחון? פנו לאחים תורתי בע"מ

 
אחים תורתי בע"מ המתמחה בייצור ואספקה של ציוד ואביזרי מיגון תתאים לכם את הדלת המתאימה לכם ביותר. תוכלו לבחור מבין שלל העיצובים השונים.
 

להתקנת דלתות ביטחון או לפרטים נוספים חשובים אודות ציוד מיגון נוסף צרו קשר!

לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: