אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית ממ"ד בבית פרטי

 
ניהול של בנייה נכונה, ועל-פי תקנות בטיחות מחמירות, חייב לעסוק בשאלת בניית חדרי ממ"ד. מלבד תפקידם הבטיחותי המובן, חדרי ממ"ד בבתים פרטיים נחשבים למצרך חיוני עבור שיווק מוצלח של הבית ומכירה חלקה של הנכס בעתיד.

 

מהי השקפתם של דיירי הבית באשר לחדרי ממ"ד?

 
 
דיירים רבים בישראל מייחסים חשיבות רבה להימצאות של חדרי ממ"ד בביתם, בייחוד לאור השנים האחרונות בהם ניכר כי חדרים אלה מצילי חיים. דיירי בתים פרטיים מייחסים חשיבות עליונה לבטיחות מסוג זה. בנייני מגורים משותפים מכילים לרוב חדרי ממ"ד תקניים בבניין עצמו, ולעתים קיימים חדרי ממ"ד ציבוריים בקרבת מקום – עם זאת, דיירי בתים פרטיים מחויבים למצוא פתרונות עבור סביבתם הקרובה.

 
 
 
חדר ממ"ד
 
 
 
 

חברה מקצועית בתחום

 
חברת אחים תורתי בע"מ מעניקה את כלל השירות הנחוץ בתחום זה. החל מתכנון חדרי ממ"ד בהתאם לתקנות, דרך פיתוח וייצור של מוצרים איכותיים ועד לסיפוק המוצרים והתקנתם. חדרי הממ"ד שמציעה החברה מספקים לא רק מענה מצוין בשעת חירום, אלא גם אזור לשימוש יומיומי. החדרים מעוצבים על-פי סגנונות קפדניים ונבנים ע"י צוות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

 
 

באיזה שלב יש לתכנן את בניית החדר?

 
מובן כי עוד בשלב תכנון הבנייה של הבית, רצוי לשלב את מיקום חדר הממ"ד (כמו גם את גודלו, את אופיו ואת כלל האביזרים שהוא עתיד להכיל) במתאר הכללי של הבית. יש להיעזר באדריכלים ובמהנדסי בניין אשר יתמקדו בהצבת החדר, כך שיהיה בהתאם לתקנות הבטיחות. השטח המינימלי של מקלט בבית פרטי הנו 9 מ"ר נטו (עם זאת, חשוב לציין שנדרש אישור פרטני של מהנדס המחוז). קיימים מצבים בהם בעלי הנכס מעוניינים לבנות מקלט בחצר, וניכר כי אופציה זו מאושרת רק במקרים חריגים.

 

האם לחדר הממ"ד יש השפעה רחבה יותר על בניית הבית כולו?

 
לחדר הממ"ד אכן קיימת השפעה לא ישירה על תכנון הבית כולו. כך למשל, מהנדסים רבים מעדיפים שלא לבנות בית אשר תקרתו עשויה מעץ (כיוון שבמצבים אלה, אין אטימות ראויה בפני גזים, וכמובן שרסיסים יכולים לחדור בקלות רבה יותר את פני השטח).

 
מעוניינים לרכוש הגנה מירבית בביתכם? צרו קשר וקבלו עוד פרטים נוספים וחשובים אודות חדר ממ"ד!
לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: