אחים תורתי בע''מ
 
 
4.5
16 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3258708
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך ניתן לבצע תיקון דלת לממ"ד?

מדינת ישראל חווה מאז הקמתה עליות ומורדות בכל הקשור למצב הביטחוני, כאשר העורף הישראלי סופג את ההשלכות של המצב. אחד מהאיומים המרכזיים על העורף הישראלי הוא נושא ירי הרקטות והפגזים אל עבר יישובי הדרום והצפון. פתרון המיגון הטוב ביותר הוא מרחב המיגון הדירתי.

מהו חדר ממ"ד?

 
מרחב המיגון הדירתי הוא למעשה מעין מקלט הממגן מפני ירי חי של פגזים ורקטות ואוטם את המרחב מפני התקפות ביולוגיות וכימיות למיניהן המיועד לשימוש בעיתות חירום בישראל. מאז שנת 1991 מן המתחייב שבכל בניין מגורים שייבנה, או בית פרטי, יהיה מרחב מוגן דירתי הצמוד לדירה או נמצא בתוכה וזאת לאור הערכות וצפי ביטחוניים. המרחב המוגן ייבנה על פי תקנים הקובעים מראש שתוכננו ופורסמו על ידי רשויות המדינה, אשר יש צורך לעמוד בהם במדויק. כיום, בדירות ובתים בהם אין מרחב מוגן, ישנה אופציה לבניית מרחב מוגן שכזה, גם במידה ולא נותרו זכויות בנייה על השטח. במדינה כמו ישראל, המאופיינת בחוסר יציבות ביטחוני, מרחב מוגן דירתי הוא לא זכות אלא חובה ויש להקפיד על הימצאותו לשם השמירה על ביטחונכם האישי.


 
דלת ממ"ד
 

חשיבות תקינות דלת הממ"ד

לאור העובדה שדלתות ממ"ד הן מרכיב עיקרי באטימת המרחב המוגן, הן מפני ירי חי והן מפני התקפות ביולוגיות וכימיות, ישנה חשיבות רבה לשמירה על תקינותן בכל עת. במידה וישנה בעיה עם הדלת- איננה נאטמת לחלוטין, בעיה עם הסגירה או הפתיחה שלה וכדומה, ניתן לפנות אל מומחים אשר יעזרו בתיקונה ויעשו כן על פי התקנים של מכון התקנים הישראלי ועל פי הנחיות פיקוד העורף. באחים תורתי בע"מ תיהנו מקבלת שירות מקצועי, אדיב ואמין ממיטב המומחים בתחום המיגון בישראל.


פרוצדורה ועלויות- תיקון דלתות ממ"ד

עלות התיקון של דלתות ממ"ד תלויה בבעיה שהתעוררה. המחיר הממוצע לכלל התיקונים לדלת ממ"ד עומד על כ-370 ₪, בעוד שתיקון ידית יעלה פחות מהממוצע והחלפה של הדלת כולה לאור אי עמידתה בתקנים הנדרשים תעלה יותר מהממוצע. הפרוצדורה של התיקון לרוב תהיה זהה לתיקון דלת רגילה, אך ברמת החמרה גבוהה יותר ועם אמצעים וחלפים מעט שונים המותאמים לדלת הממ"ד הייחודית. בנוסף, העבודה עצמה תיעשה באופן מחמיר ומדוקדק יותר וזאת לאור החשיבות הבטיחותית הטמונה בדלת הממ"ד בעת חירום. בבואכם לבחור באיש מקצוע שיתקן את דלת הממ"ד שלכם עליהם לבחור באיש מקצוע מיומן אשר עובד על פי כלל התקנים הקבועים בחוק ועל פי ההנחיות החדשות והעדכניות ביותר של פיקוד העורף וזאת על מנת להבטיח את רמת הבטיחות הנדרשת מהדלת האוטמת את המרחב המוגן הדירתי. באחים תורתי בע"מ מובטחת רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, עבודה על פי כלל התקנים והחוקים הקשורים בבטיחות ובפרוצדורות של מרחב מוגן דירתי ומחירים אטרקטיביים במיוחד.


מעוניינים לבצע תיקון דלת לממ"ד במחיר הכי אטרקטיבי? לפרטים נוספים צרו עמנו קשר!

לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: