אחים תורתי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2160433
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבזור מקלטים

 
מתי לאחרונה בדקתם את תנאי המקלט המשותף שלכם? יש הרבה דברים שחשוב לברר בטרם נכנסים למקלט להבטחה שהמקלט שלכם בטוח, מוגן ותקין. ראשית, חשוב להבהיר כי המקלט הוא לא מחסן. אנשים רבים נוטים להעמיס את המקלט בבניין עם החפצים שהם מעוניינים לאחסן ולא מוצאים להם מקום, כמו למשל: עגלת תינוק, אופניים עם גלגל אחד ללא אוויר, רדיאטור ישן ועוד.

 
 

אלו היתרונות שחברתנו מציעה:

 
  • מערכות מיגון מתקדמות
  • איכות מוצרים בלתי מתפשרת
  • מערכת ניהול איכות באישור מכון התקנים
  • צוות מנוסה בעל 30 שנות ניסיון
 
 
 
אבזור מקלטים
 
 
 
 

פיקוד העורף – המלצות ותקנות

 
שנית, בזמן הקמת המקלט יש לפעול לפי תקנות פיקוד העורף, המחייב כל מקלט בבניין משותף לעמוד בדרישות מחמירות. בכך ניתן להבטיח לדיירי הבניין מיגון מלא.
לפיכך, לפי המפרט של הפיקוד כל מקלט ייבנה בצורה הבאה: דלת היציאה למדרגות תסומן במסגרת בצבע מיוחד הפולט אור במצבי חושך (צהוב, ירוק, ורוד). מעל דלת הממד יש לתלות שלט ליציאה, המואר בתאורת חירום, ולמסגר אותו בצבע פולט אור. יציאות החירום יסומנו בשלט דומה וימוקמו בתחתית המקלט ובתקרתו. בנוסף, הסולם המוביל ליציאת החירום, יותקן בסמוך לה ויסומן בפס זוהר צהוב.
 

אבזור נוסף למקלט

 
על יד הסולם בקיר יותקן ציוד החשמל, מטף כיבוי האש וערכת העזרה הראשונה.
המקלט עצמו יכיל מיכל מים למי שתיה, שירותים כימיים, פרגוד פינתי (למי שרוצה להתלבש בפרטיות), פח אשפה ונקודות תקשורת לכבלים ולטלפון. כמובן שלכל אחד מהפריטים המוזכרים לעיל יהיה שלט מואר בצבע פולט אור, וכן על כל מדרגה המובילה למקלט יופיע פס פולט אור (באמצעות מדבקה או בצביעה).
 

מה עוד חשוב לברר על אבזור למקלט?

 
נוסף על כל אביזרי המקלט, הסימונים והשילוט החשוב, יש לבדוק כי תשתית החשמל במקלט היא תקינה ובטיחותית ושאושרה על ידי חשמלאי מוסמך. בנוסף, חשוב לוודא כי החלונות והדלתות מוגני הדף, צינורות האוורור תקינים וכן תשתית האינסטלציה תקינה.
 

המקלט לא מספיק מאורגן? לא מרגישים בטוחים במרחב המוגן הציבורי? זה הזמן לאבזר את המקלט!

לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: